Magazin /magazin/vip
55225 ogledov

Naši voditeljici počil film, ko je prebrala komentarje pod člankom

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 11:08 01.september 2021.

    Kdo je to? Če se na svojo željo izpostaviš s svojo sliko, potem verjetno želiš, da ljudje to "kupijo". Kar pa "kupijo", pa imajo pravico komentirati. Celotni paket. Noben produkt pa ni popoln, zato bodo zmeraj tudi negativni komentarji. Kogar ...prikaži več to prizadene, naj mogoče prodaja kaj drugega kot svojo podobo.

  • rd2dmk2 16:21 01.september 2021.

    spoštovana voditeljica. jest ti dovolim da pokomentiraš mojo sliko, mojo plešo , moj šaluh, moj kar ti pade na pamet, če boš lahk, sam ne boš. ker jest ne dajem sebe na FB, instagram, in vse kar ti bom rekel. ...prikaži več. tudi ti nehi, pa ti ne bo treba pizdit. po drugi strani pa.. nisi napredovali niti za mikron. kritika je največja pohvala. sam da je velika večina ne zna ponucat.

  • Toma 14:05 01.september 2021.

    Nič se bat, ni dovolj za vklop moje hidravlike!

  • albert6 05:37 03.september 2021.

    Kdi si bo mazal roke z tako nepomenbmo osebo

  • Ulrich Schaffer 09:58 24.september 2021.

    Pa mi povej od kdaj si znana, še z radija so te vun vrgli ker si bila nesposobna. Poglej še v ogledalo in se zamisli. Pa še to saj ne da nisi luškana le kake 15 kg bi morala s ...prikaži več sebe vreči in tvoj jezik bi morala reducirat na normalno uglajeno žensko, no ja in tvoje popivanje in pijanske noči bi morala ustavit in no ja kak aspirin med noge bi tud morala dat. Torej Tanja si super samo malo se moraš poštimat

  • Fulmmer 18:42 27.september 2021.

    Jaz se pa s Tanjo strinjam, preveč se brigamo za druge, v ogledalo pa se kritično malokdo pogleda. Vsekakor, meni je bolj všeč kakšna kila preveč kot premalo....

  • fenix09 07:10 02.september 2021.

    Drolja presrana.

  • Avatar pantani
    pantani 10:04 02.september 2021.

    Ti kot 1. sploh nisi znana, kot 2. delat se spravi in 3. ne išči pozornosti preko medijev!!!

  • Avatar jate
    jate 19:38 01.september 2021.

    tako je pupa zlata,dok si bla lepa suha itd ti je pasalo da ti laskajo oz.se samozadovoljujejo ob tvoji sliki kot si sama navedla ,ko pa si se zredila pa ti gredo negativni komentarji v nos

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.