Magazin /magazin/vip
35721 ogledov

Nasilni fant: Denise Dame za novo leto v modricah

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • supreme 12:59 03.januar 2019.

    Samo nakladanje.....in iskanje pozornosti labilnega naroda......

  • sam50 09:53 03.januar 2019.

    Gospodična pač prehaja v realni del življenja- za tisto,kar se je dogajalo v bližnji preteklosti,pa so najbolj odgovorni mediji,katerim gre le za svoje naklade,čeprav s tem naredijo posameznikom ogromno škodo.

  • Papaja Popi 09:24 03.januar 2019.

    Ne morem verjeti, da takšna oseba še ni na psihiatričnem oddelku, na zdravljenju ! ! ! ! !

    • Avatar skeptik
      skeptik 12:49 03.januar 2019.

      Saj je bila. Ko si psihiater vsaj za silo opomore, bosta nadaljevala s terapijami ;)

  • stefan51 16:17 03.januar 2019.

    Pizdarije je k sem šele danes dobro videl tisto jabolko.... adamovo jabolko.. Jao jao

    • hubertfast 08:45 04.januar 2019.

      Je ženska, ker je bila sošolka od kolegovega sina..... ne nakladajte v tri dni.

  • brenda 17:40 03.januar 2019.

    Mesečno delam s polnim delovnim časom za več kot 7 $. Neprestano sem slišala, da mi drugi govorijo, koliko denarja lahko vložijo na spletu, zato sem se odločil, da ga preučim. No, začel sem z njim in spremenil življenje. ➨➨➨➨➨➨ www.WebJob33.Com

  • brenda 17:40 03.januar 2019.

    Mesečno delam s polnim delovnim časom za več kot 7 $. Neprestano sem slišala, da mi drugi govorijo, koliko denarja lahko vložijo na spletu, zato sem se odločil, da ga preučim. No, začel sem z njim in spremenil življenje. ➨➨➨➨➨➨ www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.