Slovenija
5956 ogledov

Naslednjih pet let bo Ljubljana gradbišče, dražje parkiranje in vrtci

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 16:58 18.marec 2023.

    Šerif kot šerif!

  • Ender3 14:27 18.marec 2023.

    Od kod mu takšna podpora? Zoki je, recept za afere in norčevanje iz prebivalcev LJ. Nedaaa

    • pipi3 14:37 18.marec 2023.

      Uvoz volilcev+bee bee

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 15:06 18.marec 2023.

      Jaz ga podpiram, čeprav ga v prvem mandatu nisem podprl, ravno zaradi stereotipa, da ni Slovenec, ampak je do sedaj, kot župan, naredil več kot katerikoli Slovenec. Ima mojo podporo, dokler bo kandidiral.

    • Gartner54 15:21 18.marec 2023.

      Ender3 - Janković ima v Ljubljani 70% podporo. tistih 30% pa so desničarji, ki bi radi imeli Logarja za župana, ampak to jim v Ljubljani ne bo nikoli uspelo. Osebno nisem maral župana Kopra, Popoviča, ampak sem se enkrat pogovarjal ...prikaži več s Koprčanom in mi je pojasnil zakaj voli Popoviča, nakar sem ugotovil, da je Popovič res naredil iz Kopra lepo mesto.. in ga zato prebivalci volijo. Enako je z Ljubljano.

    • pipi3 09:59 19.marec 2023.

      Ljubljana lepo mesto s pol zgrajenimi nakupovalnimi središči, črno gradnjo, ampak ker lepo pod preprogo pomete (s podporo oz zaledja, čemu?) zato enostavno pravte da vse štima. Komu se pa da mal globje pobrskat ane?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.