Slovenija
332 ogledov

Nataša Pirc Musar postala državna prvakinja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 12:56 13.marec 2017.

    Sotekmovalko je po kocu tekme pojedla, zato je ostala sama prvakinja.

  • Žvižgač 19:31 11.marec 2017.

    Čestitke miss Piggy. Ko jo zakotalijo po progi pobere vse keglje.

  • Avatar Leon
    Leon 20:00 11.marec 2017.

    Manjka samo fotka na gelenderju !

  • izRODEk 20:12 11.marec 2017.

    Bilo kuda - Pirc Musar svuda! (ne maram te ženske joj kako mi je zoprna zoprna zoprna)

  • macola 20:18 11.marec 2017.

    "državna prvakinja v DVOJICAH"....a bi bilo tako težko napisat....s kom si postala DP....?! Saj so zasluge tudi na drugi sotekmovalki, mar ne! To pove veliko o karakterju Musarce....

  • slajan 11:24 12.marec 2017.

    Prisesana na državno korito, zato ima dovolj časa in keša, da se do penzije lahko kratkočasi med drugim tudi z bowlingom.

  • Avatar praufo
    praufo 13:41 12.marec 2017.

    zakaj se sploh z njo ukvarjate ... evo to sem napisal in s tem se še sam ukvarjam z njo, čeprav se nočem

  • Avatar čavez
    čavez 17:07 12.marec 2017.

    Državna prvakinja v žretju.

  • Boris Odreitz 22:21 12.marec 2017.

    ma komentarji so pa tako primitivni in pokvarjeni da mi je kar slabo. A mislim da gre beč ali manj maksimalno samo za dve osebi pod več računi.

  • Žvižgač 15:25 12.marec 2017.

    Po moje se Piggy zaveda, da je za dve in je to tvitnila pred ogledalom. Tudi sicer se počuti, da je intelektualno za dve in ji dvojina ne predstavlja težav, vidi sebe in svojo malenkost hkrati.Osebno se mi gravža za tri in več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.