Slovenija
100 ogledov

Ne bo višjega DDV-ja, bodo pa trošarine

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepi 19:27 23.november 2012.

    Ne razumem jast teh ukrepov,to je tko ,nč mislit,pa uzeti tam kjer so ljudje najbolj ranljivi,ne vem,se je tako teško spomnit,da bi nam tujci lahko dali kar lep kupček,PREBERITE PAMETNE GLAVE;vsako leto obišče Slovenijo in prenoči toliko in toliko tujcev ...prikaži večv in če nam dajo za vsako nočitev en euro več,je to toliko,da lahko upokojencem vrnete pokojnine,tujcem pa se to gotovo nebi poznalo in sem prepričana,da zaradi tega nebi bojkotirali obiska TE LEPE SLOVENIJE

  • bobr 16:48 23.november 2012.

    A so znoreli?Bomo kar gledali kako nam bodo obdavčili še elektriko?

  • erikkk 17:20 23.november 2012.

    pa kaj spet na elektriko noo ... kaki neumni predlogi v škodo revnih so zdaj to ... ??

  • Evropski Slovenec 20:09 23.november 2012.

    Jaz sem mislil že parkrat začeti postopek za prosteste, vendar nimam podpore. Žal smo slovenci "pepčki", in pustimo, da z nami delajo kakor se jim zaljubi.Jaz imam vsega dovolj. To drhal iz živalskega vrta (beri parlament in vlada) ...prikaži več bi najraje postrelil. Zdaj pa, da vidim junake (vključno z predsednikom vlade), ali mi bodo poslali može v modrem. To bi pomenilo samo eno: Mi njim nič ne moremo, oni nas pa lahko za vsakim vogalom j****o..... .....razjezili so me do te mere, da bom resnično pričel postopke. Potrebujem 1.999.891 (oseb) podpore. Sesujmo to vlado in parlament (z besedami se razume). Nočem še škode plačevati.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.