Magazin
120 ogledov

Ne boste verjeli, kaj mora prenašati Mirelin Andrej

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patron 10:23 24.maj 2016.

    upam, da se ne premisli, res, ker to bi blo pa res poden....

  • patron 10:26 24.maj 2016.

    naj jo natepavajo primorski čefurčiči...

  • Five 12:24 24.maj 2016.

    Lep dan tudi vam Andrej. Želim vam obilo moči in pa vse najlepšev nadaljnem življenju.

  • dragec 13:29 24.maj 2016.

    Sigurno, ćefur ima večji K ...kot tale Andrejćek

  • patron 13:54 24.maj 2016.

    upam, da ti uspe skrbništvo za sina....da ostane pri tebi....!!!

  • Stripy11 17:58 24.maj 2016.

    Dej model...ne prbijej...Ko bo čez 14 dni domov prnesla 37 k...pa potrebno fugo...in ti jo nabila pod nos...boš lezu po kolenih za njo....

  • Jaka Kranjski 18:09 24.maj 2016.

    Andrej glavo pokonci. Mirela te ni vredna, zaslužiš si veliko boljšo partnerico.Lp Jaka

  • Five 08:48 24.maj 2016.

    Edini pametni možakar v vsej tej norišnici.

  • Andrej Laharnar 20:06 24.maj 2016.

    haha lahko imas ti teh 37 k in njo. Se ti zdi da jaz rabim denar. :) nisem imel nikoli problema s tem vodim zelo uspesno firmo. Meni denar ne pomeni nic. To je navjecje zlo ki nas poneumlja. Pomen ...prikaži več ima moj sin ki mi je vse in za njega zivim to mene dela srecnega in me osrecuje. To je pomen zivljenja!!! Tisti ki misli da bo srecen z denarjem se dalec moti. Lp

  • Majazmaja 10:23 24.maj 2016.

    Ko bo prišla ven, mu bo malo pojokcala, pojamrala in se mu zasmilila. Nazaj je mogoče res ne bo vzel, ji bo pa plačeval stanovanje, stroške in kurb...., tako kot ji je že vsaj enkrat v preteklosti. Gospod je dobričina, ...prikaži več pa še pameten ni kaj dosti, take pa ženske v stilu Mirele zlahka izkoristijo.

  • Stripy11 08:23 25.maj 2016.

    Očitno je da si je morala najt mlajšega jebacha...ker zgleda da s tabo ni bič...Nabavi si modre tabletke...

  • Andrej Laharnar 10:54 24.maj 2016.

    Andrej si nebo premislil,niti je ne mislim podpirat naprej v zivlenju. Ob njej sem bil 12 let in sem bil slepo zaljubljen.Dozivel sem lepe in slabe trenutke ki jih ne obzalujem mi je pa dobra sola za naprej v zivlenju. ...prikaži več Zelim ji vse najbolse v zivlenju ker ni tako slaba oseba lahko pa bi bila iskrena do mene do sinov pa bi bilo za vse lazje. Lep dan vsem skupaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.