Slovenija
3832 ogledov

Poštni delavci besni, to zahtevajo od države

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravičnik77 17:00 27.november 2023.

    Pošta Slovenije je po mojih izkušnjah daleč najslabša dostavna služba. Moje izkušnje. Sori, tako pač je, pa sem to povedal tudi prjatlu poštarju., tako pač je. Če jih ne bo jutr, ne bo nobena škoda tud če jih ne bo ...prikaži več pojutršnjem... da ti priporočena pošta prihaja 5 dni, paket iz Nemčije pa pride v treh, kje je kle logika?

    • Avatar Leon
      Leon 18:18 27.november 2023.

      Kje boste začeli ? https://siol.net/novice/slovenija/nekdanji-direktor-posto-slovenije-oskodoval-za-800-tisoc-evrov-vem-kdo-je-v-ozadju-zatrjuje-587540

    • Fredi34 18:31 27.november 2023.

      "Ne drži, da je takratni generalni direktor sklenil pogodbe z omenjenim podjetjem. Nobenega od sklenjenih okvirnih sporazumov ni podpisal mag. Boris Novak osebno, okvirni sporazumi so bili podpisani v skladu z internimi pooblastili, kar pomeni, da sta za podpisovanje tovrstnih ...prikaži več odločitev potrebna dva podpisnika," so nam zatrdili.

    • Ender3 19:00 27.november 2023.

      Kaj hočejo poštarji nazaj Kokota. ? Tistega brez referenc in potrebnih znanj. Glavno, da je bil Janezov jagodni izbor.

    • Avatar jezeran
      jezeran 19:01 27.november 2023.

      pravičnik77 Roke za prenose daje država, to je akos za pošto. Da ti pa DHL, GLS ali DPD, paket dostavi prej ni pa nič novega, oni se ukvarjajo samo s paketi, pa še to tistimi kateri jim odgovarjajo, vse ostalo ...prikaži več leti na PS, ker jih nihče noče nositi. In ja dokler bo imela država roke na tem, bo tako sranje kot je. V Ljubljani pa tako ali tako dostavljajo samo še pogodbeniki, ki so katastrofa

    • munja 10:27 28.november 2023.

      Navadno pismo zdaj hodi iz Lj. tri dni, včasih en dan.

    • pravičnik77 11:09 28.november 2023.

      munja čestitam za dobro Pošto, pri nas pod 5 dni ne, imamo pošto v kraju, postar nosi v naso ulico 2x tedensko, pa ni šans da pride v petih dnevih priporočeno... Kar je nujno preko pošte, oddam 54 km stran, v Ljubljani

    • munja 12:12 28.november 2023.

      pravičnik nisem se čisto dobro izrazil: NEKOČ, pred mnogimi leti, je pismo hodilo en dan.

    • Avatar Leon
      Leon 12:31 28.november 2023.

      munja ....koliko časa "hodi" epošta v tvoj kraj ? 🤣

    • munja 15:22 28.november 2023.

      Kaj je leonček, a ne veš, da je to pogovorni jezik, ki ga uporabljam, da ti bolje razumeš??

    • pravičnik77 13:25 30.november 2023.

      danes 30.11.2023 sem dobil položnico, ki jo je šola poslala 16.11.2023... po dveh tednih... rok plačila 30.11.2023. pa stavkajo... nebi napisal, če nebi doživel

    • Avatar jezeran
      jezeran 21:22 01.december 2023.

      me res zanima kakšnem je žig na kuverti, pusti tisto k šola napiše 16.11.23. In ja ne verjamem da je trajalo 14 dni

    • pravičnik77 21:23 01.december 2023.

      ku češ, jaz sem tako dobil

  • Plavi-mil 08:11 28.november 2023.

    Ljudje se prebujajo, dovolj jim je te taubijeve diktature, samo kmetje in podjetniki se pustijo krasti, danes živino, jutri stroje, pojutrišnjem zemljo, sprašujem se zakaj se ne streznijo in eni in drugi, čas bi že bil, da spregledajo.

  • atamama 07:03 28.november 2023.

    PS je lep primer ''divje privatizacije'' oziroma privatizacije z metanjem peska v oči uporabnikom. Spomnim se leta nazaj, poslovalnica v bližini Krmelja, rompompom ob zapiranju poštne poslovalnice in odpiranje ''privatne pošte na črpalki''. Sršen, ponosen, nasmejan....poglejte slike. Danes vprašajte uporabnike ...prikaži več storitev o kvaliteti. In nato čudežni deček stranke postane direktor, storitve dražje z zmanjšanjem storitev. Kam je pripeljal ''lobi'' PS? 5 (PET) dni legalno iz LJ v CE pismo, v praksi 8

  • Fredi34 18:29 27.november 2023.

    Jaz pa nimam slabih izkušenj, ne z enimi ne z drugimi.

  • nostradamus 10:23 28.november 2023.

    dokler bo cegnar glavni se jim slabo pise sicer se bo pa vsa beda postnih storitev pokazala decembra tako kot lani so posiljke in paketi stali na dezju in snegu ko so jih z sleperji vozili v btc ce se ...prikaži več ne motim celo v intereuropo posiljke so zamujale tudi po 14 dni razna darila itd so prihajala z veliko zamudo torej po eni strani razumem zaposlene le uprava poste ne dojema vidijo samo svoj zep in ko zavozijo posto jim politika najde novo dobro placano delovno mesto

  • Kmodri 18:14 27.november 2023.

    Še slabša je Express One Si!

    • Ender3 19:09 27.november 2023.

      Ravno nasprotno ! Na dan dostave prejmem mail, SMS in celo klic. Tudi z drugimi DPD, DHL nisem imel težav glede sledenja. PS mi služi zgolj za položnice in nepotrebne oglase.. Sicer pa imajo za 1.1.24 že dvignjene cene.

    • munja 10:23 28.november 2023.

      Ender ti si pa res vedno ekstra patron, da samo tebi tako strežejo!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.