Slovenija
29 ogledov

“Ne čutim se ogrožene zaradi mladih”

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 10:59 28.september 2013.

    Komaj smo se gledalci oddahnili od te plastike, pa bo spet tu. Moram v lekarno, ker me bo spet bolel želodec.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 13:48 28.september 2013.

    Predlagam tej nimfomanki, da gre na default operacijo, če ne jo bodo, ko pride njen čas, pokopali v rumeni zabojnik.

  • dragec 19:14 28.september 2013.

    MIŠA, KANDIDIRAJ ZA STRANSKO VLOGO V BATMENU.ALI NI RES, DA JE NASTOPIL ČAS ZA UPOKOJITEV IN DA NAS POŠTEDIŠ GLEDANJA TE GRDE PLASTIKE IN OFUCANE KOŽE NA NOGAH.

  • jock 19:15 28.september 2013.

    Sam nacionalke ne gledam več. Tako da me zaradi stare nimfe želodec ne bo bolel. :)

  • kurt 19:17 28.september 2013.

    Kdo je ta mumija?

  • lukaz 14:27 28.september 2013.

    V tej Sloveniji imajo neki ljudje dosmrtne službe, kljub nesposobnosti.Nacionalka ne zmore predvajati same enega kvalitetnega programa.Vsi plačujemo, gleda jih pa samo peščica.Iskreno povedano, gledam edino tednik na nacionalki. Ostalo je pa brez veze!!!

  • bingbong 17:36 28.september 2013.

    Ta umetna grdoba misli, da bo do penzije uživala na račun lastnega mednožja, celo direktorica bi rada bila, čeprav je njen razvedrilni program za retardirance pustil pečat in marsikomu odprl vprašanje kaj sploh plačujemo. Če bi po moje in ...prikaži več bi jaz bil Filli bi razvrščena med presežne delavce. Kaj bo ona ustvarjala, ko pa nima pojma. Ona je bila varuhinja gledalčevih pravic in od takrat se je vse samo še poslabšal program in marsikdaj še bolj pristransko poročajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.