Svet
20 ogledov

"Ne igram po vaših pravilih!"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 13:44 08.februar 2015.

    Grški finančni minister je pravi moški.Ja , kar klanjajte se njemu in podobnim.Peljali so scat celo Evropo z nami vred, vi se mu pa še klanjate.Dajte mu še kakšno milijardo, da bo bolj sexi.

  • mph 17:20 08.februar 2015.

    Glavni svetovalec jim je bil takrat Goldman Sacks, ki ima še danes en kup svojih sodelavcev v EU parlamentu vključno, kar vem, ne da se mi zdaj brskat, z Draghijem. Ta minister ni ne virus ne bolezn, je zdravilo, kot ...prikaži več bi ga potrebovali tudi mi.

  • mph 17:21 08.februar 2015.

    Ali poglejte to plešo, puklavo držo ... in že so v transu vsi njegovi verniki obeh spolov.

  • puksicd 18:17 08.februar 2015.

    Pa še v kategorijo Svet ... Res sramota.

  • Ferluci 16:32 08.februar 2015.

    "..šla pogledat njegove fotke na internet," si ni mogla kaj, da ne bi povedala publicistka Manca Košir. Ni čudno, da so ženske dobile tako pozno volilno pravico. Malo pogledajo 'nasmešek', 'očke' pa 'ritko' in pravijo: da, ta je ta najboljši!

  • puksicd 18:03 08.februar 2015.

    Dragi Žurnalčki ... s tem, ko sem napisal, da je članek neumen, sem podal svoje mnenje. Če ste to razumeli kot žalitev - in zaradi tega odstranili moj komentar - brez dopisa, da krši vašo politiko ... bla bla bla, ...prikaži več ste mojo tezo samo potrdili. Poleg tega pa kršili mojo ustavno pravico do svobodnega izražanja mnenj. Tako, poučite se o besedi "neumen":neúmen -mna -o prid., neúmnejši (ú ū)ss1. ki ni sposoben hitro dojemati, prodorno misliti: njegovi sodelavci niso neumni; ni neumen, le učiti se mu ne ljubi; preveč je neumen za šolo; neumen je kot noč, nizko kot tele zelo / ekspr. za krajo ni neumna zna spretno krasti / kot psovka gos neumnass// ki ne vsebuje, izraža sposobnosti za tako dojemanje, mišljenje: neumen obraz; neumne oči / neumen odgovorss2. ki ne ravna v skladu z razumom, pametjo: vsak neumen otrok bi se pametneje odločil; mlad je še in neumen; človek je v teh letih najbolj neumen / ekspr.: bil je tako neumen, da mu je zaupal; ni tako neumen, kot se dela / ekspr.: neumen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.