Zdravje /zdravje/aktualno
6838 ogledov

Nenujne preglede na urgenci ponekod že zaračunavajo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:13 22.november 2017.

    Izjava tega Koširja iz UKC MB je natega in pretiravanje . Naj povedo primere pacienti ,ki so čakali nekaj ur zaradi zlomov kosti , bolečin v prsih ..........pojdite novinarji med paciente in poslušajte njihove izjave .Skratka dohtarji si izmišljujejo vedno ...prikaži več nove zgodbe s katerimi bi upravičevali svoje plačilne razrede . Morda bi razmislili o zamenjavi poklica in se odločili za kaj enostavnejšega, manj stresnega ? To se v svetu dogaja .

  • Skipi 09:40 22.november 2017.

    Bom še jaz pobedal primer. Operativni poseg na nosu, odpust prez antibiotikov!!, zvečer visoka vročina 40+ obisk LJ urgence, čudenje zravnikov zakaj niso bili predpisani avtibiotiki.Na koncu račun 36€.

  • andreja20 09:18 22.november 2017.

    Ko prebiram ta članek, me res razjezi. Za gužvo je kriv sistem, ki ne deluje. Ravno včeraj si je hči poškodovala prst. Po obisku pri osebni zdravnici, naju je ta napotila na urgenco, na slikanje. In sva čakali na urgenci... ...prikaži več primer, ki sigurno ne sodi tja, drugače pa ne prideš do slikanja. Tu nekaj ne štima....

  • Marjan Smrekar 10:13 22.november 2017.

    Zakaj pa ne postavijo v čakalnico nekoga, ki bi izločil ne nujne primere in bi državljan dobil potrdilo, da je bil ne nujni primer? Kako naj posameznik ve, diagnosticira neko stanje, če nima lastnih izkušenj? Zdravstveni sistem vzpodbuja vrače in šarlatanstvo.

  • ničelnatoleranca 10:23 27.november 2018.

    Hmmmm 🤔 Mi kdo pove koliko "ne nujnih" primerov se je za vedno poslovilo? Se ve? Danes priti do zdravnika je mukotrpno. Ko končno "nekdo" ugotovi da si zrel za obravnavo je lahko že prepozno. Bravo... To je novodobna reforma zdravstva. Bolano!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.