Slovenija
5119 ogledov

"Ne skrbite, strici iz ozadja skrbijo za vas"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Polhar 12:47 03.november 2017.

    Ko si vprašan in odgovarjaš na postavljeno vprašanje, pri tem pa pazljivo izbiraš besede, da koga slučajno ne bi užalil, sogovornik pa se ti ves čas podcenjujoče posmehuje. Kar pa se tiče bojkota otvoritve spomenika s strani SDS je pa ...prikaži več itak znano, da se udeležuje le svojih proslav in dogodkov. Zelo strpno in pripravljeno na sodelovanje z vsemi ostalimi.

    • tomaz 13:34 03.november 2017.

      Ja Polhar in če si osvestiš še dejstvo, da je Mahnič doma iz Gorenje vasi, za katero se ve, čigava postojanka je bila tam med NOB, potem je hitro vse jasno.

  • Avatar Leon
    Leon 14:54 03.november 2017.

    Ogledal sem si soočenja ! Sramota ,da je Pahor lahko sploh kdaj bil predsednik Slovenije ! ! !¨ Toliko populizma ,oportunizma ,samovšečnosti in lažne drže ne premore niti Donald Trump ! Sram me je ,da sem Slovenc ! Fuj !

    • blueone 22:08 04.november 2017.

      Kakšno lažno držjo, a lahko malo bolj argumentiraš to?

    • Avatar Leon
      Leon 19:46 05.november 2017.

      @blueone..........lažna drža ni telesna ,marveč mentalna drža ,katero pa večina opazovalcev navajena TV nanizank ne bo nikoli prepoznala .

    • blueone 17:46 06.november 2017.

      Kaj imajo tu TV nanizanke veze, ter kdo je tisti, ki lahko govori o mentalni drži??

  • tomaz 11:20 03.november 2017.

    Včeraj na soočenju je bilo videti, da se Šarcu tudi slučajno ne sanja kaj so predsedniške pristojnosti in vseskozi le te meša s pristojnostmi premiera.

    • Avatar Leon
      Leon 14:56 03.november 2017.

      Komur je všeč ritolizništvo ,udinjanje in lažne obljube je PAHOR pravi kandidat .

  • Senior 18:46 03.november 2017.

    Zadnji čas je, da se Pahorja zamenja, ker dela sramoto Sloveniji in Slovencem. Ko sem gledal soočenje, me je bilo sram, da sem Slovenec in spoznal sem, da je res "prazni lonec". Govori in govori, ne pove pa nič. G. ...prikaži več Šarec je govoril kratko, jasno in jedrnato, razumljivo za vsakega. Volil bom njega, pa čeprav ga Korl in njemu podobni, ne bodo.

  • igorgeus 18:05 03.november 2017.

    Malo mi gredo ze na k ti strici iz ozadja. Naj jih imenujejo ali pa drzijo jezik za zobmi.

  • mymind 12:33 03.november 2017.

    Točno tako Tomaž. Pa še zoprn je povrhu, da ga težko gledaš. Ni čudno, da si edino na občini Kamnik želijo, da bi čim prej odšel.

    • tomaz 12:40 03.november 2017.

      ja saj zato so pa vsi glasovali za njega, da bi se ga znebili ...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:15 04.november 2017.

    Gledal sem zadnja tri soočenja in moram rečt,da se je Pahor na pamet naučil vse odgovore in hvalospeve,kako je on rešil državo in nas osvobodil od ustašotov,spravo je pripeljal v tako fazo,da se bom z SDS ovci objemal pred sodiščem ...prikaži več v Ljubljani,ko bodo spet protestirali za svojega firerja.Drugo leto bom vsaj na treh grobovih belčkov in kolaborantov prižgal sveče in zmolil tri molitve za "po nedolžnem" pobite izdajalce?PAhor moj nasvet je,da si natakni eno vrečko čez glavo in se ne kaži v javnosti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.