Avto
82 ogledov

Ne ukvarjajo se z varnostjo v prometu, ampak sami s seboj

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 14:12 17.avgust 2013.

    Rezultat. Smrtno nevaren promet in enormno število mrtvih in poškodovanih. Odgovornost je na vseh ravneh v državi španska vas. LPTupamaros

  • KOJAK 19:21 17.avgust 2013.

    Ta agencija ima 112 zaposlenih.... in število žrtev na cestah še narašča... TOREJ SVOJEGA DELA NE OPRAVLJAJO DOBRO. Lahko jo UKINEMO!

  • Žurnalček 22:28 18.avgust 2013.

    Samo 112 , to je pa res premalo za eno tako odgovorno službo , ki skrbi za prometno varnost s pamfleti VOZTE BOLJ POČAS.

  • Žurnalček 22:31 18.avgust 2013.

    Da sem pošten , jaz za njih do sedaj sploh nisem slišal , sam Žlender mi je šel in gre zmeraj na hurac !Sem mislil , da je to njegovo govoričenje le amatersko ispade pa da prejema za to plačo. Fuknjena država !

  • maneken 08:44 17.avgust 2013.

    Če umreš na cesti v Sloveniji, umreš dvakrat: - prvič, ko umreš in drugič, ko postaneš številka v statistiki, s katero naši "prometni strokovnjaki" neusmiljeno manipulirajo in si podtikajo krivdo za tvojo smrt, sebi pa seveda zasluge za ...prikaži več tiste, ki so preživeli in se niso vpisali v statistiko. Gre enostavno za to, da so tele lepe uradniške službice dobro plačane in zelo nezahtevne (odgovarjaš le politično, tistemu, ki te je nastavil) in zato zelo mamljive za te gospode....Podobni so svinjam, ki se drenjajo pri koritu in od časa do časa drugega šavsnejo, da bi sebi izboljšali položaj ali se prikazali v javnosti na najlepši način, kot je to primer ob zdajšnji odstavitvi tega Pojbiča, ki je uporabil vse medijske topove....Zdaj pa čakamo na Žlendrovo protiofenzivo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.