Avto /avto/avto-nasveti
13761 ogledov

Obvezna oprema, ki naj jo vozniki raje sploh ne uporabljajo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jankop 19:40 03.maj 2018.

    Mi smo pri novem avtu zahtevali rezervno gumo smo imeli boljši občutek kajti s kitom se da popraviti manjša puščanja če pa se guma predre več cm jo ni mogoče popraviti vem iz lastnih izkušenj

  • mph 15:51 03.maj 2018.

    Govorite totalne neumnosti. V življenju sem že 2x uporabil točno ta sistem in nobenih sitnosti pri vulkanizerju. V drugem primeru mi je sicer dal potem na ta par koles zračnice, pač mi je tako svetoval. Ne vem pa seveda koliko ...prikaži več je teh vrst za krpanje, mislim, da je obakrat mene rešil Arexon.

  • mucek4 08:59 03.maj 2018.

    Set za "popravilo pnevmatik" nas je do sedaj rešil samo enkrat. Ko smo nekje "bogu za nogo" dobili sposojeno šajtrgo in smo s kompresorjem lahko napolnili gumo od šajtrge :) Za vse ostalo je asistenca.

  • mirror 13:22 03.maj 2018.

    Če avto nima rezervne gume, je najbolje eno kupiti in jo voziti s seboj, vsaj za dolge vožnje in po tujini. Tako bo še najmanj težav, čeprav bo manj prostora v prtljažniku.

  • igorgeus 14:29 03.maj 2018.

    Štos je v bistvu spet v denarju. S tem, ko so namesto rezervne gume v avtu ti kiti, cena avtomobila pa se s tem ni znižala, so sebi znižali stroške in povečali dobiček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.