Slovenija
44 ogledov

"Nedopustno je, da se nasilje skuša relativizirati!"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 15:50 18.december 2014.

    od koga slovenska mladina slišali za "bosančerose" - od staršev. In tu je vzrok za nestrpnost. Slovenci smo veliki ksenofobiki

  • crniovcar 18:17 18.december 2014.

    KAKŠNA SLOVENSKA MLADINA

  • zefacveta 19:36 18.december 2014.

    Otroci so slika svojih staršev. To nestrpnost do drugih slišijo doma. Če beremo raznekomentarje pod članki, se nimamo čemu čuditi. Tudi v šoli bi morali imeti panoje, kjer bi pisalo stop rasizmu.

  • modrec 19:39 18.december 2014.

    Ni samo družina okolje.

  • rhombur 22:37 18.december 2014.

    Saj piše. Ampak Bosanci niso druga rasa.

  • mirror 23:04 18.december 2014.

    Otroci se vedno hočejo dokazati. Najlažje se je na nemočnemu sošolcu. To ni nič novega. Da je pa bil njihov sošolec nad katerim so se znašali priseljenec iz Bosne je pa slučaj. Sicer pa je v članku policija dobro opisala izkušnje.

  • tangua 06:44 19.december 2014.

    Je pa na slovenskem od nekdaj ogromno nacionalistov. Se spomnim sem pred 50 leti prišel iz Bele krajine kot mlad fant v Iskro Kranj na poletno prakso in sem tam dnevno poslušal zaničljivo govorjenje o delavcih iz južnih republik. Bilo ...prikaži večlo mi je to takrat nerazumljivo, ker tega pri nas, ki smo živeli na meji, ni bilo. Kasneje, ko sem službeno hodil na jug sem bil tam vedno sprejet z odprtim srcem medtem, ko sem pa v nemških deželah dostikrat čutil njihovo zvišenost. Nikoli mi ni in ne bo tudi jasno , kako radi pljuvamo po ljudeh, s katerimi imamo skupne slovanske korenine in lezemo v rit tistim, ki so nas kurili v krematorijih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.