Slovenija
13177 ogledov

Nekateri bodo zaradi visokih dajatev prisiljeni v prodajo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:23 02.oktober 2019.

    Cilj takega zakona je pač, da se od starih ljudi spipa nepremičnine, da se da trgovati z njimi. Trenutno ni neke privatizacije na vidiku in je pač treba skrbeti za posel. Postranski efekt pa je nekaj denarja v proračunu.

  • Avatar praufo
    praufo 13:40 02.oktober 2019.

    je res me zanima, kdo bo kupec teh ogromnih nepremičnin ... streha, streha, to je osnova, kaj je spodaj nikogar ne zanima, ti samo plačaj davek ... ja res ne vem kaj je cilj tega butastega zakona ... če imajo ...prikaži več bogataši solde, pa naj pokupijo so siromašno slovenijo, oz . slovenistan

  • Kmodri 20:17 02.oktober 2019.

    Bolano.

  • dusan11 22:00 02.oktober 2019.

    13 let vam že pravim, da bodo levaki uničili ljudi in državo, prodali adrijo zdaj bi jo nazaj imeli bolano res

  • Naklonsky 08:31 03.oktober 2019.

    Šarcistično zakonsko skropucalo.

  • Avatar Mirko
    Mirko 12:28 03.oktober 2019.

    Seveda zakaj ne bi plačevali vsi davkov, kaj pa so kmetje drugačni, tudi delavec, ki si trga od ust, da si zgradi dom mora plačevati. Kje je tu CERKEV, ki ima v lasti toliko, da bi davek, če bi ga ...prikaži več plačali veliko prinesel v državno blagajno. To pa ne skrbi NSI oni bi jim še več Slovenskih gozdov, objektov podarili, saj CERKVI to pripada po njihovem.

    • matermila 13:21 03.oktober 2019.

      Ti očitno ne veš kaj bereš,oz. ne razumeš.Govora je o tem,da ti obdeluješ njivo(ki je tvoja),v občinskem pozidalnem načrtu,pa je že predvidena za pozidavo,enkrat v bodočnosti in zato moraš plačati davek kot da je že zazidalna parcela,v bistvu pa je ...prikaži več njiva.Nihče ne govori o tem,da davka ne bi plačal,ampak,da plačaš davek,po dejanski rabi(njiva),ne pa po planirani,namenski,ki morda nikdar ne bo zazidalna parcela.Ne mešaj jabolka in hruške.

    • matermila 13:26 03.oktober 2019.

      Pa da te pomirim,tudi jaz sem delavec,ki sem si trgal od ust za svojo bajto,za katero sem plačal vse davke,za zemljo,za beton,za opeko,za okna,vrata itd.,plačal vse prispevke in sedaj hočejo še davek na celo bajto.Kot bi plačeval davek za avto ...prikaži več vsako leto,pa že tako plačujemo nadomestilo za stavbno zemljišče,ki smo ga kupili prav zaradi tega,da gor postavimo hišo in smo že takrat plačali več,ker je zazidalno zemljišče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.