Slovenija
784 ogledov

Nekdanji poslanec Andrej Magajna pravnomočno oproščen

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 09:45 17.marec 2017.

    Lohk je srečen, da ga niso ubil !!

  • Uros Bukovec 13:09 17.marec 2017.

    Bil je trn v peti politikom , sploh s svojo Magajnovo komisijo. Preveč je vedel , ni se dal podkupit, pa so ga kompromitirali. To se je itak vse vedelo in se ve.

  • mph 14:00 17.marec 2017.

    Se povsem strinjam tokrat, že takrat kar je prišlo podatkov ven je bilo vse za lase privlečeno, čista laž. To bi moral zdaj z zaporom plačat in z denarjem tisti, ki je to gonjo spravil naprej in jo toliko časa ...prikaži več vodil. Bi se hitro zmanjšale lažne ovadbe.

  • Avatar olor
    olor 09:11 17.marec 2017.

    Fino, in kdo bo tu odgovarjal, če bo dobil pravdo za odškodnino???

  • Igor Đukanović 12:20 17.marec 2017.

    Mene bolj kot Magajna skrbijo drugi politiki. Dogodivščine z odvzetimi, izginjajočimi, spet najdenimi in spet poniklimi diski zelo asocirajo na korenček in palico - podkupovanje in grožnje. Te novice so spremljali tudi drugi politiki in morda je kateri kaj podpisal, ...prikaži večal, česar sicer ne bi, da se izogne pravi ali naštimani aferi.\s\sPriznam tudi, da sem Magajno do zdaj podpiral. A zdaj me izredno moti, da ne rešuje problema tako, kot v civiliziranem svetu že dolgo vedo, da se takšne odškodnine v pravni državi iztoži. Nikoli za sebe, čeprav drži, da si veliko izgubil tudi finančno. Vedno se mora oškodovanec poistovetiti s katero od humanitarnih organizacij in ji vnaprej odstopiti morebitno dosojeno odškodnino.

  • KOJAK 09:23 17.marec 2017.

    TAKO KOT VEDNO - NIHČE!

  • 3ddfd6b2e80cc1fc0eaa6af8b78a605921e2dd16 09:26 17.marec 2017.

    Zdaj ali so policisti nesposobni ali je tukaj nekdo namerno odstranil vse dokaze. Verjetno slednje. V Sloveniji se delajo take svinjarije. To bo enkrat počilo. Moji mami, ki ima celo življenje probleme z zdravjem, ker je ena znana zdaj ne ...prikaži večne več slovenska firma uporabljala kemikalije, ki so bili v EU in Sloveniji prepovedane. Ko je padla dokončna tožba, pa je med tekom sojenja izginila njena debela zdravstvena kartoteka neznanokam! Na srečo je bila toliko pametna, da je vsak izvid kopirala, drugače bi se ji slabo pisalo. Če je temu Andreju res nastala krivica, mora dobiti tožbo in odškodnino. Pri organih pregona pa mora nekdo letet in to v zapor. Če pa je ta Andrej res imel slike in da je nekako poskrbel, da so dokazi izginili, bi mu moral policija celo življenje dihati za vrat., ko bi ga ujeli pa samo na kastracijo.

  • Tupamaros 09:30 17.marec 2017.

    A. Magajna ni bil nikoli član SD, če bi ga ne bi diskreditirali in preganjali Bil je soustanovitel s Tomšičem SDZS predhodnico SDS.

  • Tupamaros 09:33 17.marec 2017.

    Nihče, stroške bomo pa plačali mi.

  • Avatar čavez
    čavez 09:42 17.marec 2017.

    Po šestih letih so punčke postale polnoletne, bodo dobile službo v javni upravi in je zadeve konec.

  • Božidar Dinič 10:00 17.marec 2017.

    A ZA DESANKO ŠAKIČ JE DOBIL TERAPIJO

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.