Slovenija
4309 ogledov

Nekdanji prvi mož NIJZ o tem, kakšne kadre je nastavila vlada

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 13:12 04.september 2021.

    štalo imate totalno, ampak recim čez prst nekaj podatkov, čist na pamet ... folk sse je okužil, tega nibilo malo mnogi zboleli, večinopma ne, logično je, da okužbe še širijo ... potem ceplenje ... ni malo ceplenjih ... jest ne ...prikaži več razumem zakaj taka panika napram lanskem letu, ko se je vse skupaj začelo, pa niti cepiva ni bilo ... tolko potrošili za test cepiva, pa mnogi že prebolelit, a zdej bi pa vse spet zaprli .... huda štala in netočni podatki in manipulacija ... ne verjamem v podatke, lažete

  • karantanc56 14:19 04.september 2021.

    Povsem očitno je v tej državi veliko strokovnjakov za nategovanje. Kdo koga j..e. V širši družini vsi cepljeni, komplet hiša je na današnji dan karantena. Mene so nategnili ZADNJIČ!!!!, vsaj pobožno upam.

  • Avatar Zala
    Zala 16:07 04.september 2021.

    prim. prof. dr. Ivan Eržen - epidemiolog. Prava oseba, na pravem mestu v odločilnem trenutku, ko nastopi pandemija COVID-19 ... a ga Janša odslovi, ker ni ovca, ki bi v odločilnem času samo blejal in izpolnjeval vladne nebuloze. Kustečeva jih ...prikaži več je. Nagrada, izlet v Tokio. Jeb... se njej za osnovnošolce, dijake, študente.

  • Avatar Leon
    Leon 18:23 04.september 2021.

    Sin državne sekretarke Alenke Forte, ki je član sveta NIJZ, mi je na seji sveta predlagal, naj odstopim,.... tipično politično kadrovanje "STROKOVNJAKOV" stranke SD

    • Avatar Leon
      Leon 18:26 04.september 2021.

      Hahaha ...sem vas ? ........državno sekretarko na ministrstvu za zdravje imenovala Alenko Forte, nekdanjo kandidatko SDS za evropski in slovenski parlament.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 01:55 05.september 2021.

    Lepo bi bilo in koristno za vse placnike prispevka, če bi RTV SLO pogledala kanal v CH, kako oni vodijo dnevnik in kaj predvajajo gledalcem!

    • jurij2 09:32 05.september 2021.

      Selepse ce pogledajo novo tv.dobili bodo obcutek da imamo samo eneba inedinega velikega vodja in da so ostali in ostale novice nepomembne

  • rd2dmk2 14:37 04.september 2021.

    glejte, ne bit zdej pameten gospod ržen.. jest cenim ljudi, ki imajo jajca nekomu kaj povedat v obraz in to takrat ko je treba, ne pa cvilit iz varne razdalje časa in kraja. lahko ima kdo proti ampak Gale je ...prikaži več pri meni veiko bolj cenjen. pa naj si mislil dkor hoče kar hoče. mi vsi cela država smo eno leto preživeli, al drugače povedano vsi smo eno leto življena zapravili. bodite tiho ali pa ukrepajte.

    • Ender3 15:15 04.september 2021.

      rd2dmk2, ali očitaš dr.Eržanu nestrokovnost in pametovanje ali bolj zaupaš nekompetentnim posteljnim strokovnjakom, ki smejo odločati in enosmerno komunicirati z mediji, le ti pa po ukazu, polniti medijski prostor.?

    • 6f1b94e68b7476ec86825e5e432c820a2a4318dc 21:49 04.september 2021.

      Jaz zaupam samo enemu in najpametnejšemu,enemu in edinemu geniju vseh časov v vseh pogledih,avtoriteti,da ji ni para in najbolj kredibilnemu in zaupanja vrednemu človeku... .SEBI!!!!

    • rd2dmk2 23:33 04.september 2021.

      ender3, gospod Eržen je imel funkcijo in znanje . Če bi želel bi takrat povedal svoje mišljenje. ga je pa dons . pa saj ga jest tudi. on je dobil intervju in honorar, jest še to ne. to da so ...prikaži večo sedaj na položajih nekompetentne osebe, pa smo krvi vsi. eni bolj drugi manj. mene je vsak dan sram, ker ne storim nič, ampak, čemu bi ?za koga bi?. mislim da sem dovolj naredil za druge, zdej bi bil čas da kdo kaj tud naredi zame.

  • bogdan76 15:24 04.september 2021.

    Strokovnjaki so vdrli na RTV tuni debate samo levičar moraš biti in takoj obvladaš vse poglejte Fajonovo ženjska vse ve in zna.

    • Ender3 17:03 04.september 2021.

      bogdan76 👎Fajonova obvlada veliko več, kot tvoj lažnivi ideolog Ivek. Predvsem pa je, bolj poštena in kredibilna do sodržavljanov.

    • Kirka 18:29 04.september 2021.

      Ender, bogi bogi76 te ne razume, ker pišeš slovensko. Tuni debate, ženjska je ženjska.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.