Avto /avto/na-strom
4325 ogledov

Boj za prevlado bodo narekovale cene ni popusti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 10:51 21.julij 2023.

    Nategovanje (pardon: pokrivanje stroškov razvoja) se bo nehalo. Vsi politiki si naj zdaj kupijo EVje in se jejebo. Proizvajalci pa naj zagotovijo storitve primerne cenam, ker to kar je zdaj, je sramota od cirkusa.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:51 21.julij 2023.

    Nas bodo prisili,da bomo ekološki,a bogatuni bodo še naprej svinjali nebo s svojimi letali

  • h4ck3r 08:10 21.julij 2023.

    Dokler bo cena nesorazmerna uporabnosti, bodo te avte kupovali samo firbci, fanatiki in bogati. Vsi ostali pa si ne uspejo privoščiti takšnih izdatkov, za nekaj kar te niti na dopust ne bo pripeljalo brez da bi vmes zgubljal živce in ...prikaži več denar s čakanjem na prosti priklop na avtocestnih postajališčih. Bolj verjamem napovedim da se bo prepoved do 2035 umaknila in bodo še naprej omejevali prodajo z omejitvami izpustov.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:56 21.julij 2023.

    Še avione na elektriko,me ne zanima kako,če je red je red za vse

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:33 21.julij 2023.

    Mene nihče ne bo prepričal da kupim električni avto!

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 11:11 21.julij 2023.

    Nimam časa za Eavto,prav vsak dan sedeti na polnilnici???? pa saj nisem nor,pa tudi če sem edini,a treba še v vrsti čakat,do naslednje pa še prideš ne ,pa jih je še več ,četudi prideš do tam.Daljšo relacijo pa tudi 3x filat,joj joj joj

  • Avatar Suli
    Suli 12:57 21.julij 2023.

    Špekulanti so napihnili enormno cene s pretvezami o pomanjkanju surovin sedaj imajo pa polna skladišča pločevine 🤫🤔

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.