Avto
546 ogledov

Nenavadno: ko zapelješ na AC, se omejitev zniža na 100 km/h

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 08:03 10.julij 2016.

    Bedaki so pač bedaki in ostanejo bedaki.Takšnih odsekov je po Sloveniji še veliko in to je čisti idiotizem.

  • flyaway 09:49 10.julij 2016.

    Se strinjam. Me zanima koliko nesreč je bilo zaradi 20km/h višje omejitve. Banda. Pričakuj radarje kmalu :)Samo da se kasira.

  • Skippy 13:14 10.julij 2016.

    A 20 let takšne omejitve vam nič ne pove? Pa zaradi nje ni bilo nobenih nesreč. In če so odstavni pasovi takšen problem, zakaj pa nove avtoceste v Avstriji in Švici nimajo odstavnih pasov, pa so vseeno omejitve 130 km/h? ...prikaži več V Avstriji imajo tudi hitre ceste omejitev 130 km/h, pa so veliko bolj ovinkaste od naše.

  • Skippy 13:14 10.julij 2016.

    Slovenija je dežela fanatikov glede omejitev. Največja žalost pa je tako, da smo se skozi avstrijska naselja že pred 30.-imi leti lahko vozili hitreje kot danes skozi naša. Pa pri nas še kar znižujejo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:42 10.julij 2016.

    V Sloveniji je že tako ali tako nenavadno visoka hitrost dovoljena na avtocestah. Skoraj povsod drugod je dovoljena hitrost avtocest nižja. Tako da kazat s prstom na Slovenijo v tem primeru ko gre za dovoljeno najvišjo hitrost avtoceste ni ravno treba.

  • zdrej 09:44 11.julij 2016.

    Zakaj nenavadno visoka? Največja dovoljena hitrost je 140km/h razen Nemčije in en del Avstralije, ki imata brez omejitve, če ni drugače označeno. 140 imajo Poljska, Teksa (ZDA), Dubai, Bulgarija, dosti je 130 kmh mali več pa še je 120 kmh ...prikaži večh omjetive. Torej 130 je čisto normalna. Tudi 140 bi bila vredu vendar 160 kmh pa bi bila krepko preveč. Ni so samo osebni avtomobili na teh cestah!!

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 12:58 10.julij 2016.

    Sem se pred časom vozil po tej cesti in lahko rečem da je vozni pas primerljiv z našim vaškim kolovozom, zato mi je povsem jasno zakaj hočejo omejiti hitrost na tem delu ceste. Zelo hitro sem dojel zakaj avtomobili kljub ...prikaži več prazni cesti vozijo po prehitevalnem pasu. Ni žalostno, da nima odstavnega pasu, žalostno je da je vozni pas kljub tisočerim krpicam asfalta še vedno polno udrtin in tudi pri omejitvi 100 km na uro neudoben in v dežju nevaren.

  • AnzeSmolej 08:37 10.julij 2016.

    Uzadno se lepo peljem po avtocesti mimo Jesenic, tempomat na 145, a glej ga zlomka pozabili so od kakšnega gradbišča pospraviti table omejitev 110....ups pa še ena, NE to je sedaj kar omejitev tam?! WTF ?! Jebe.m vam to butasto ...prikaži več državo. A do sedaj 30 let je bilo pa OK!?!?!?!

  • vzev 10:15 10.julij 2016.

    V Sloveniji znajo samo znižati omejitve. Namesto, da bi jih dvignili na vsaj 160km/h, kar je za današnje avtomobile čisto normalna hitrost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.