Slovenija
25793 ogledov

Zaskrbljujoči podatki, umrlo največ ljudi do zdaj

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lulibuc 11:37 04.december 2020.

    Slabo ste sinhronizirani z vladnimi diktatorji. Glede na njihove ukrepe, bi morali pisati ravno nasprotno ker potem bi celo verjeli vanje, zdaj pa?! Čakam babo Vango Beović, da mi prepove odpirati okna in izhod iz hiše. Marš gnilobe pokvarjene, da ...prikaži veča vas nikoli ne srečam

  • popokatopetl 11:39 04.december 2020.

    Zdej je izgleda celo naša vrla vlada dojela, da čisto navadna statistika o poteku epidemije pri nas jasno pokaže, da so nesposobni. In zato bodo ukinili statistiko ;(

    • Mesija 11:41 04.december 2020.

      Prepozno ker smo že odkrili njihovo sposobnost in agendo. Vladati pa makar s terorjem in na koncu s krvjo. Vse bodo plačali, prav vse.

  • mulc1 11:34 04.december 2020.

    Kaj vas ima to za skrbet, saj to je samo plan svetovne globalne mafije in njene agende, kateri služi tudi naša fašistoidna vlada

  • Mesija 11:40 04.december 2020.

    Nič novega. Vedno so in vedno bodo oz. bomo. Panika ne deluje pri nas zavestnih. Paničarji so pa itak pod kovtrom 24 ur na dan.

  • Avatar Leon
    Leon 12:30 04.december 2020.

    Zapis inspktorjev zdravja o nadzoru kršitev v DOS pove kako sistematsko in sistemsko nas zavajajo in obveščajo . To je razlog za nadzor medijev .Uprimo se janšizmu .

  • Avatar ovca
    ovca 13:11 04.december 2020.

    OK, resno vprašanje. V času vladavine vlakec, ups pomota, ladijskega konvoja nisem zasledila, da bi kdorkoli umru zaradi kakšne druge bolezni, razen za covid-om. Mi lahko prosim napišete, koliko je bilo na dan smrti zaradi kapi, infarktov, raka, samomorov, itd? ...prikaži več Ne morete. Zakaj ne? Ker od naštetega ni bilo niti ene smrti v času vaše vladavine. Se lahko postavite pred ogledalo in si ponavljate: Totalen idiot sem, res sem pretiraval, da bi mi raja verjela. Jelinčič se je zmotil, ves folk res ni

    • Avatar ovca
      ovca 13:12 04.december 2020.

      glup! Sterite se kreteni, ker res ponižujete iq ljudi (sđs verniki so izvzeti)!

    • Avatar MS
      MS 13:28 04.december 2020.

      ovca, tokrat se pa deloma strinjam s teboj! Zaradi transparentnosti in kredibilnosti bi razen teh 61 umrlih od covida-19 morali objaviti še seznam umrlih od drugih bolezni! Tako bi lažje zaprli goflje nejevernim covid-kretenom!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:03 04.december 2020.

      Pejd spat.baba blesava.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 16:07 04.december 2020.

      ovca primerjava med septemberom 2019 in 2020 pokaže, da je letos 131 več umrlih. Umrlih s COVID-19 je 13. Vir Republika Slovenija STATISTIČNI URAD: https://www.stat.si/StatWeb/Field/Index/3162 Lahko pa se poigraš s povezavami na strani. Meni niso izdale podatkov, ki te zanimajo. ...prikaži več Najpomembnejši, umrli s COVID-19 pa obstaja.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 16:13 04.december 2020.

      ... Od umrlih torej nihče ni umrl zaradi COVID-19.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 16:23 04.december 2020.

      Verjamem, ker je prav ta vlada zamenjala direktorja statističnega urada, ker bivši ni bil upogljiv, da so obstoječi podatki verodostojni in za njim stojijo. 😆

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 17:06 04.december 2020.

      Tukaj pa se poigraj s tabelo umrlih in jo primerjaj s statističnim uradom. Meni se ne ljubi. Vir: https://covid-19.sledilnik.org/embed.html#/sl/chart/Deceased

    • Avatar ovca
      ovca 17:08 04.december 2020.

      Hvala Dago 🙂. Mene raskaci ravno crka s. Zakaj pol ne napisejo: umrl s sifilisom, s HIV, s cirozo jeter,itd. Ker te,ki sem nastela,so umrli zaradi. Obdukcija pokaze. In pri nas se obdukcije niso delale. To me pa najbolj raz*pizdi. ...prikaži več Pri vseh obdukcijah,mislim na tiste,kjer so ljudje,ki jih delajo res v smrtni nevarnosti,pa gredo skozi postopke razstrupljevanja. Pri nas ne? Logicno da jih ne delajo,bi resnica z dokazom prisla na dan.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 17:16 04.december 2020.

      Razumem tvojo/svojo jezo in nemoč. Ravno zato pa se z veseljem prištevam med imenovane COVID-kretene, ker enostavno ne verjamem podatkom, čeravno se držim ukrepov, kjer je le mogoče in smiselno.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:31 04.december 2020.

      Dago je prfuknen... .Youtube,"Psiho(2013) od 26.minute naprej.

    • Avatar ovca
      ovca 18:56 04.december 2020.

      Dago tudi jaz se jih drzim. Ker verjamem vanje? Ne. Zakaj pa potem? Ker za debilne ukrepe ne mislim placevat kazni. Je pa vlada dokazala,da do njihovi ukrepi zelo ucinkoviti pri spravljanju ljudi na drugi svet.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:26 04.december 2020.

      Vidva imata 1,5Eur na uro...,črne majice z rdečo zvezdo na ramenih...,kupili so vama poceni tablice...in po 15 ur na dan vama vrtijo komad,"They won't get me,instrumental".Pa na mizi imata polno flaš in kozarcev... .

    • Avatar ovca
      ovca 19:31 04.december 2020.

      Pinko,ti pa trdo delas za vazelin. Danes si sigurno zasluzil ze 2 loncka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:49 04.december 2020.

      Ga ne rabim...,sem si niveo clasic v tubi vzel,2,79Eur v DM-u.😸😺😹

    • Avatar ovca
      ovca 19:51 04.december 2020.

      Cistokrvni sđs-ovec. Zato pa ne maras zensk 😂😂😂😂😂😂😂😂

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:56 04.december 2020.

      Maram,sam ne grdih,pa k smrdijo tko ko ti.

  • Ender3 16:06 04.december 2020.

    Gantarju in vladi naprtit kazensko odgovornost za razmere v zdravstvu. Svojci pokojnih, sedaj ste vi, kolektivno, na potezi, da se odstrani vso politično neodgovornost in diletantizem. Ob vseh kurupcijskih aferah nas niso zaščitili, izjavo, da jim gre najprej za življenja, ...prikaži več, pa naj si zataknejo za klobuk.

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 12:36 04.december 2020.

    [ Za posledicami covida-19 je umrlo 61 ljudi, kar je največ do sedaj. ] Vesel sem takih spodbudnih novic. Več mesecev ni umrlih zaradi gripe, zaradi raka, težav srca, zaradi starosti ... Očitno se omejitev zdtavstvenih uslug in preobremenjenost javnega ...prikaži več zdravstva splača. Kaže, da zasebnega ne potrebujemo. 😂

  • Avatar praufo
    praufo 12:41 04.december 2020.

    še več jih bo umrlo , to pomeni da bi lahko še kdo kaj dealal ... ker penzionisti so še vedno aktivni, pa jim nisem fovš, ampak treba je malo zamenjat

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:01 04.december 2020.

    Vse so uničili... .Vse,za to se lahko zahvalimo prdvsem Alenki Bratušek in Čuferju,pa potem v nadaljevanju SMC... .LMŠ ne moremo niti omenjati,še posebno ne,ker so bili kratek čas na oblasti,lahko ji pa očitamo abnormalno kadrovanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.