Avto
473 ogledov

Nevarno izkoriščanje koles s pomožnim motorjem

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Swap 13:25 21.september 2015.

    Pravilno, to kaj se grejo teli smrkovci je grozno, pridite pogledat na poljansko kaj se dogaja voznja po cesti po zadnjem kolesu, slalom med avti, ze parkrat sem resil da nisem mularije brisal z brisalci iz mojega avta.

  • Žurnalček 00:07 22.september 2015.

    Kaj se sprenevedate ! Prepovedano je za vsa vozila na MOTORNI POGON !!! Ni izrecno dovoljeno za kolesa , da bi se lahko teli švercali ampak za vsa vozila na MOTORNI POGON , kar kolesa z pomožnim motorjem so .

  • jakec1575 07:22 22.september 2015.

    dve okoli kepe puhkov, pa bo hitro mir. Zacasni odvzem motorja in sodnik za prekrske. Oziroma trajni odzvem, ce je sfriziran. Kar se tice kolesarjev pa res mnogi na skupnih povrsinah izsiljujejo in vozijo nevarno. Pac na skupnih povrsinah spostujem ...prikaži več pesce in dajes prednost ter vozis uvidevno in pocasi. Na kolesarski pa stisnes zvonec. Ne razumem, a je tako tezko. zaradi parih šmekerjev pol vsi kazni placujejo.

  • dimnikar 08:02 22.september 2015.

    NIkoli in nikdar ne boš tega dočakal, predragi jezni komentator, ki trpi v avtomobilih v mestni gužvi :D

  • rororkoko 21:50 21.september 2015.

    skuterje jeb potrebno zaseči, stisniti, in odvreči. amen

  • Janez_53 14:25 21.september 2015.

    Terminologija, ki jo uporabljajo naši vrli zakonodajalci, je v resnici butalska! "Kolo s pomožnim motorjem" si vsak normalen človek predstavlja kot kolo, ki ga poganjaš s pedali, po potrebi pa ti pomaga "pomožni motor"! Takšna kolesa so dejansko obstajala v ...prikaži več času moje mladosti. Motor je bil nameščen tako, da je pogonski kolut bil prislonjen na pnevmatiko kolesa in tako prenašal pogonsko moč na kolo. To, kar je danes poimenovano "kolo s pomožnim motorjem", sploh nima pedal in je motor EDINI pogon!!!

  • Skippy 12:49 21.september 2015.

    Saj niso resni. Pri tem vozilih je očitno problem vse drugo kot čelada. A oni se ukvarjajo le s čelado, čeprav nimamo niti ene smrtne žrtve na leto s temi vozili. Pa kdo je tu nor? Vse skupaj bo na ...prikaži več koncu spet nepotrebna birokracija.

  • dimnikar 15:32 21.september 2015.

    Popolnoma se strinjam, da je to problem. Tudi sam vidim po LJ primere, ko s svojim početjem ogrožajo varnost drugih. Vendar vidim tudi večje število takšnih, ki pravila upoštevajo in npr. celo nosijo tudi čelade, čeprav niso obvezne. Žal mi ...prikaži več je za njih, ker jih bodo nova pravila ali zakoni nepošteno "kaznovali". Tako je ponavadi, manjšina objestnežev pokvari situacijo za vse.

  • dimnikar 15:33 21.september 2015.

    To je seveda laž, so smrtne nesreče tudi s temi vozili. Ampak, roko na srce. mene bolj malo briga če se ubije objestnež, skrbi me za ogrožanje varnosti drugih udeležencev, predvsem pešcev na pločnikih in peš conah ter kolesarjev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.