Svet
12770 ogledov

Neverjetno, zakaj je dobil kazen

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 14:13 10.februar 2018.

    Tega redarja bi ob priliki počakal in iz njega naredil teto za večno.

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 20:47 10.februar 2018.

    ko sem to prebral, sem pomislil, da so mogoče imeli kakšno izmenjavo z ljubabanskim pašalukom

  • Avatar ABRAHAM
    ABRAHAM 16:52 10.februar 2018.

    Obstajajo garažne hiše,kjer je avto na varnem pred vsemi vplivi;VREMENSKIMI in FIZIČNIMI

    • Lovebites 20:50 10.februar 2018.

      Ti pa si prfuknjen.A dlje ko iz svojega brloga gres?Zunanji in realni svet pa to? So garazne hise,ki so pogosto zasedena vsa parkirna mesta(govorim tako za SLO kot tujino). Pripirocam ti,da gres malo med ljudi in na primer v London,Dublin,NL,D,itd,pa ...prikaži več me zanima,ce bos nasel prazen parking.Garazna hisa pa avtomobila ne varuje pred vremenskimi in fizicnimi vplivi.SPLOH pa ne pred fizicnimi.Trk,objestnost.....Mater ste eni prfuknjeni.Pametni ko ne vem kaj.

    • Avatar ABRAHAM
      ABRAHAM 00:50 11.februar 2018.

      NE SODI DRUGE PO SEBI.,če si TI kura nesnica,katera čepi 25 ur NON-STOP V BRLOGU smo ostali aktivni,da še umret nimamo časa.

    • Lovebites 09:41 11.februar 2018.

      Ja,24 ur na dan v brlogu,verjamem ja.Si vremensko in fizicno zasciten. Ti ze skodi,zato pa pises kretenizme v komentarjih.Mal tujine in realnega sveta ti ne bi skodilo.

    • Avatar ABRAHAM
      ABRAHAM 18:55 11.februar 2018.

      Odpuščeno ti je-saj ne veš /se ne zavedaš kaj govoriš.Smiliš se mi,ker ti je življenje tako določeno,da ti je vse črnogledo in negativno.Jebi ga,nisi ti kriv,če ti je usoda ta v zibko položena.

    • Lovebites 19:06 11.februar 2018.

      Torej si se pogledal v ogledalo in koncno dojel.Glavno,da si vremensko in fizicno zasciten,he he he.

    • Avatar ABRAHAM
      ABRAHAM 19:08 11.februar 2018.

      NE SODI DRUGIH PO SEBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Lovebites 19:11 11.februar 2018.

      Joj kako si kratek.V glavi mislim.Pejt se fizicno in vremensko zascitit,ker ti ocitno res ni pomoci.Fak...neverjetno,kaj vse nosi zemlja.

    • Avatar ABRAHAM
      ABRAHAM 19:13 11.februar 2018.

      ne sodi drugih po sebi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Lovebites 19:24 11.februar 2018.

      Ne no.Dej reci,da se salis.A je to zato,ker si fizicno in vremensko zasciten,he he????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.