Avto
9 ogledov

Ni dolgih vrst za nižji DDV

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar atojeto
    atojeto 09:42 10.junij 2013.

    Se ne strinjam, ker tako ali tako porabim ves denar, ki ga zaslužim in trenutno bo proračun bogatejši. Tisti, ki imajo kaj privarčevanega, bodo te prihranke porabili in tudi od tega plačali DDV, kar od prihrankov niso. Posledica bo, da ...prikaži več bom sedaj dlje vozil star avto, redkeje kupoval čevlje in obleko, se manj zabaval. Na dolgi rok bo zaradi nižje kupne moči še več brezposelnih in spirala gre navzdol in spet bomo izmišljali nove davke in varčevanja.

  • JohnSmith30699 09:55 10.junij 2013.

    v bistvu si sam sebi odgovoril da ima YaKo prav

  • YaKo 09:17 10.junij 2013.

    Jasno, višanje DDV-ja bo prineslo rezultat: manj pobranega DDV-ja ker bodo ljudje še manj kupovali.

  • JohnSmith30699 09:37 10.junij 2013.

    zgleda sem preneumen da bi razumel to enacbo...dvig ddv + manj potrošnje = več pobranega ddv zgleda moram narediti FDV da bo ta enacba pravilna.....ker po moji kmečki logiki jevišji ddv ...prikaži več + manjša potrošnja = bankrot !

  • milek 13:35 11.junij 2013.

    Pa še vedno bo šlo miljon ljudi na počitnice na Hrvaško.

  • JohnSmith30699 11:09 10.junij 2013.

    Ljudje BODO kupovali manj in mi ljudje že SEDAJ kupujemo manj! Iz meseca v mesec se manj zapravlja. Izbirajo se cenejše variante od dražjih pri vsem, od hrane do avta! Iz meseca v mesec se pobere manj ddvja ker ima ...prikaži več folk denar v štumfih!

  • Avatar atojeto
    atojeto 10:39 10.junij 2013.

    DDV-ja ne bodo pobrali manj, ker bodo ljudje manj kupovali, ampak čez eno leto ko bo manj zaposlenih. Kako leto bodo pobrali še več davka, ravno na račun prihrankov, ki bodo prišli na svetlo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.