Slovenija /slovenija/crna-kronika
45 ogledov

Ni držal krmila z obema rokama

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomy 09:02 12.oktober 2016.

    Osebno menim, da ni kriva policistka, temveč zakonodaja, ki taka obnašanja kaznuje.Je pa tudi res, da imajo policaji kar nekaj manevrskega prostora in v tej zgodbi je opisana le ena plat. Če se je, recimo, model vozil med pešci ...prikaži več ali vijugal po cesti, zato ker je z eno roko pošiljal SMSje ali - kajpavem - jedel jabolko in s tem ogrožal druge udeležence, lahko policaj vseeno presodi, da je tako dejanje za sankcionirati.

  • kapibara 11:28 12.oktober 2016.

    Sem med vožnjo govoril po mobiču, me ustavil LJ-redar in ob res korektnem obnašanju obeh, mi je izrekel samo ustni opomin.. Hvala mu.- Je pa res, da je bil SLOVENEC.. !!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:01 12.oktober 2016.

    to je pa orng brez veze ,sramota za policaje da se kaj takega zgodi

  • stanko75 18:54 11.oktober 2016.

    Jaz našim policistom predlagam da naredijo zasede v času dirke po Sloveniji ali pa maratona Franja, lahko bodo oglobili večino udeležencev, izplen bo sigurno velik sploh v dirki po sloveniji. Vsak dan bodo vsi dobili kazen........koliko bo to enega denarja za proračun.

  • Božidar Dinič 19:04 11.oktober 2016.

    jaz sem svojo prvo punco peljal na rogovem pecklnu na štangi pred 5o leti

  • Yowie 20:31 11.oktober 2016.

    Meni je tudi ena policajka mahala ko sem se peljal mimo nje...ampak kolikor vem mahanje se ni znak da se moras ustavit (ali pac)? drugic, kolikor vem te lahko "lovijo"z vozilom za pregon/lovlenje (kar kolo verjetno ni)? V glavnem jaz ...prikaži več se vec ne ustavlam ko mi kdo maha pred kolesom.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:09 12.oktober 2016.

    Prav nič me ne moti, če od časa do časa USTRELIJO kakšnega policaja! Marsikateri si zasluži!

  • Avatar Leon
    Leon 15:56 12.oktober 2016.

    Zakonodaja predvideva marsikaj ! To zakonodajo pišejo pravniki ,ki imajo podporo pravnih hegemonov,ki se izživljajo in norčujejo nad malimi ljudmi ! Bojim se da komu pamet uide in pride do hudega .

  • jakec1575 18:24 11.oktober 2016.

    Če te dobijo z eno roko, si zavijal. Ne lovijo pa norcev s friziranimi mopedi, nasproti vozecih predrznih pajacev itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.