Slovenija
30 ogledov

Ničla, tudi če bi delali vse praznike

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:15 31.marec 2012.

    ...plače in bonitete v vladi in DZ naj si zmanjšajo za 30% pa bo denarja na pretek...banda smrdljiva...

  • deželan 09:35 31.marec 2012.

    Sicer sem za zmanjšanje plač v javnem sektorju a ne linearno.Naj vežejo plače na uspešnost. Za merilo lahko vzamejo višino BDP, Stopnjo nezaposlenih, povprečne plače, zadolženost države, učinkovitost javne uprave, razmerje uvoz - izvoz itd..

  • sonchy 11:33 31.marec 2012.

    če že mislijo ukinjati praznike, naj ukinijo tiste brezvezne( 8.2- dan pijancev in tistega ki je enkrat avgusta) pa varčevenje naj začnejo v vladi, ne pa na nas revežih ki živimo z 800 evri na mesec

  • zic 07:33 08.maj 2012.

    no, g. Zoran pa se v nečem popolnoma strinjava. Tudi jaz sem za ukinitev praznika Marijino vnebozetje!

  • se_eden 10:42 31.marec 2012.

    ko sem bil še sp in ko sem delal zato, da je bila zadeva narejena do določenega dne in nisem samo hodil v službo, se je velikokrat, ravno zaradi praznikov, zgodilo, da je bil mesec (število delovnih dni), prekratek. sp ...prikaži več reši ta problem tako, da dela, ko drugi praznujejo...

  • Mrzim Timeline 05:37 01.april 2012.

    Odkje pa bojo vzeli gospodarsko rast,če je banda v stečaj spravila večino slovenskih firm .Edino,če bodo nazaj zvozili ukraden denar ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.