Slovenija
6841 ogledov

NIJZ: Tudi mi se sprašujemo

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 13:05 02.december 2020.

    To je vaše genialno pojasnilo? Sterite se v 3 p.m. Če bi jaz tako pojasnjevala strankam, bi stranke poskrbele pri mojem direktorju, da letim iz firme skozi okno. Ne bi imela čas odit skozi vrata. Marš gov*na. Če vi veste ...prikaži več kaj je strokovnost, sem jaz papež!

  • evelux 13:26 02.december 2020.

    In spet se krivi navadne smrtnike .... vedno smo mi krivi ......... mogoče pa gledajo po sebi in svojih dejanjih in mislijo, da pa ljudje se isto ne držijo... več ne verjamem nič ...

  • Ivo 13:38 02.december 2020.

    Jaz predlagam nov ukrep: "Vsak koalicijski poslanec, ki se okuži, naj nemudoma odstopi!", ker okužba pomeni, da se ni držal ukrepov lastne vlade!

  • Snežinko 13:27 02.december 2020.

    Kaj delajo narobe? Ja VSE, ane? VSI ukrepi po vrsti so popolnoma napačni in brca v temo. In čista laž je, da ostale države delajo enako!

    • Avatar jate
      jate 14:52 02.december 2020.

      res lažejo...sem govorila s svakinjo v španiji oni imajo trgovine z oblačili in obutev odprto in policijska ura je ob 11 zvecer

  • Avatar Celje Celje
    celje 14:26 02.december 2020.

    pa kaj temu Albancu ni jasno.......bolj ko bodo stiskali več bo okužb to je dejstvo......Slovenci nismo ovce katere se da s silo prisiliti v bilo kaj.........ko bo Janša in ostala nastavljena golazen okoli njega zmogla lepo besede in prošnjo potem ...prikaži več bo pa boljše.........rad bi vladal Slovencem pa nas ne razume........

  • Ender3 13:07 02.december 2020.

    Kaj gre narobe?, vladni ukrepi gredo v smeri katastrofe. Kronoliško gre nekako tako... https://damijan.org/2020/12/01/vladni-polom-glede-epidemije-serija-napak-ki-je-prerasla-v-tragedijo/amp/?__twitter_impression=true

  • smejka 14:36 02.december 2020.

    Gorenjska je prekužena, Primorsko to še čaka....in podobno.Ni tu neke hude matematike.

  • Avatar drecos
    drecos 14:49 02.december 2020.

    s silo ne dosezes nicesar razen vecji odpor ko bodo to razumeli bo bolje

  • Luksi 15:04 02.december 2020.

    Epidemija ne upada, ker vlada ne ukrepa pravilno, eno je tabanat o ukrepih po drugi strani pa večino javnih uslužbencev normalno dela v pisarnah, čeprav bi lahko od doma in to je zdaj največji razlog. Seveda bomo zdaj spet bsega drugi krivi..

  • cioreapor 17:50 02.december 2020.

    www︎.︎Norias︆.︆net - oddličen projekt za odrrasle, ki želikko najti parrtnerja za seks

  • Avatar MS
    MS 13:31 02.december 2020.

    Dobrohotno vam pojasnim: ===> Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo! Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ...prikaži večs ni mogoč! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb! A žal so med nami kreteni ki teh navodil ne upoštevajo! Tako preprosto je to!

    • Ivo 13:40 02.december 2020.

      Kakšen procent stranke SDS se je že okužil? Samo vprašam, da vidim, če je procent "kretenov" kot si napisal, večji kot v splošni populaciji...

    • Avatar MS
      MS 14:16 02.december 2020.

      Okužba v vrhu SDS Vodja poslanske skupine SDS Danijel Krivec okužen, Poslanka Eva Irgl okužena, Minister Anže Logar okužen To so znani podatki! Če vrh SDS šteje 10 ćlanov je procent okuženih 33% Iz tega podatka bi na celotno članstvo ...prikaži večvo z aproksimacijo dobili podoben rezultat!

    • Ivo 15:09 02.december 2020.

      Vizjak?

    • Ivo 15:12 02.december 2020.

      Koliko enih kretenov si izbrskal s tvojo analizo, MS. Sedaj vem, zakaj je ein Furer, ein Reich, ker če bi tak delež kretenov krojil usodo ljudstvu... Ubogo ljudstvo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.