Magazin /magazin/film-glasba-tv
170 ogledov

Nina ostala brez oddaje in pogodbe na RTV Slovenija

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:13 11.junij 2015.

    Nina ima dobrega stilista ampak drgač pa sm jo resno že naveličan...Mislm da je prov da se najde nove še nepoznane ljudi. Sej je bila super ko se je prvič pojavla ampak potem je pa že preveč te očitne igre ...prikaži več in zaigrane zafnanosti in dejansko je treba vedno nove ljudi vpeljat da ne rata dolgčas. Ker po navad voditelji pol vedno na isto vižo delajo ko se enkrat ustalijo in to res ni zanimiv..

  • Marija Eržen 11:08 11.junij 2015.

    Hvala bogu, če je konec te absurdne oddaja.Osladna Nina, ki je prodajala svojo goloto je bila enako neužitna kot bebavi upokojenec, ki je želel biti frajer.Če RTV ne zmore boljšega programa, naj bo tiste dve ure v soboto ...prikaži več zvečer brez oddaje !!!AMEN !!!

  • valerijakregar 11:20 11.junij 2015.

    lepa novica .šminka in neprebavljivi dementni upokojenec.pa nisem gledala niti sekunde !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:37 11.junij 2015.

    Hvala bogu,da jo ukinjajo,saj je požrla preveč našega denarja za najbolj trapasto oddajo na RTV zadnjih 50 let.

  • dragec 15:48 11.junij 2015.

    Anoreksična baba in bulemičen ded

  • Smesko 10:19 11.junij 2015.

    Sam koncept oddaje je bil na žalost mimo in res upam, da se oddaja kot taka ne vrne, se pa lahko vrne z drugim konceptom - gledal sem prvih nekaj oddaj pa še to z upanjem, da bo naslednja boljša, ...prikaži več pa nikoli do tega ni prišlo. Za tem sem samo še za par minut preklopil na oddajo, da sem videl Ninino obleko (ker je bilo to edino še za pogledat). :) Raje naj vrnejo oddajo Moja Slovenija. pa naj jo vodi Nina namesto Marija, to bi sigurno spet gledal... Ali pa pač kaj podobnega, ne pa nekega prisiljenega humorja čez celo oddajo, kar na koncu sploh ni smešno...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.