Zdravje /zdravje/aktualno
1500 ogledov

Niso je jemali resno, poslali so jo k psihiatru

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:45 10.februar 2016.

    Nimam pojma kako lahko sploh tako globoko operirajo ampak če res čutš da morš na operacijo potem vso srečo.

  • valerijakregar 21:34 10.februar 2016.

    to uspešno operirajo tudi pri nas !važno je spremljanje pacienta, operacija sama pa ni tako zahtevna !prevladuje ženska populacija.gre za čisto nepotrebno histerijo !kontrole na mr, in to je to !!!!!!ta to diagnozo zbolevajo tudi ...prikaži večdi 10 letne deklice !nobene panike !!kot so ciste, je tudi to le "lepotna napaka" !če pa pride do neljubih zapletov ( ki so zelo redki !!!!!!!!!!!!!!!!!), pa je potrebna op.

  • jakec1575 23:09 10.februar 2016.

    Že pred časom so nekaterim ameriškim antidepresivom dokazali škodljive kontraučinke, ki so ljudi spravili še v večjo depresijo in težave. Mislim tudi, da je v celoti tovrstno zdravljenje zgrešeno, ker ne odpravlja nastanka bolezni. pri nas je vse sveto kar ...prikaži več požegna ameriški FDA, ki že zdavnaj ni več verodostojna institucija. Včasih je še kar bila, danes pa je popolnoma v funkciji ameriške farmacevtske, kemične in biokemjiske industrije.

  • jakec1575 23:12 10.februar 2016.

    In nekateri naši zdravniki predpisujejo zdravila, ki jih sami ne bi nikoli jemali. Problem je v tem, ker je MR pri nas tako redka in draga storitev. Morala bi biti dosegljiva v 3 dneh za vsako resnejšo stvar. pred vsemi ...prikaži več tabletami in recepti. Ampak od prave diagnoze farmacevtska industrija nima nič, zdravniki pa tudi ne plačanih raziskav beri podkupnin in plačanih izletov. Žal.

  • mucek4 07:35 11.februar 2016.

    MR samoplačniško stane 400-500€ Ni malo za družino brez dohodkov, vendar za zdravje ni veliko.

  • Janez_53 09:05 11.februar 2016.

    Kakšna FDA??? Odločilna je bila zamenjava osebne zdravnice!!!

  • hpet 09:41 11.februar 2016.

    sem presenečen, da toliko nevrokirurgov sodeluje na tem forumu... wow

  • hpet 09:46 11.februar 2016.

    sara, raje ne beri komentarjev. saj že po načinu pisanja vidiš, da gre za osebo, ki ne loči mozolja od glave. Raje svojo energijo usmeri v uspešen poseg in prihodnost. Pa srečno!

  • nincag 14:04 11.februar 2016.

    Hej Sara! imaš mogoče kakšno gofundme stran prek katere se nakaže? Vse dobro in lp,Nina

  • saramavri 14:17 11.februar 2016.

    Nina zdravo :) za zdaj se tega nimam ne, če mi želiš donirati mi lahko tudi po pošti, go found me pa res nimam no :( najlepša hvala tudi za tvojo pomoč in dobroto! :)

  • Five 09:28 14.februar 2016.

    Brezdušno! Ob takšnih ljudeh si zaželim obilo zdravja in sreče.

  • antitrust 19:38 10.februar 2016.

    Tole je po moje pregloboko za operacijo ? Upam, da ti vseeno uspe :)

  • alojzr 16:55 10.februar 2016.

    "Vseh 40 posegov je bilo uspešnih, brez kakršnihkoli hujših posledic."Žal prelepo, da bi bilo res. Svetujem previdnost.

  • saramavri 08:21 11.februar 2016.

    zdravo!naj odgovorim na tvoj post. Glede na to da me ne poznaš in nimaš pojma kakšna je moja zgodba prosim če ne ugibaš kaj in kako. Moji operaciji slovenski zdravniki splohniso naklonjeni, ker po njihovem je na meji, ko ...prikaži več bo pa zraslo bo pa prepozno in bom lahko že na vozičku. To ni lepotna napaka, ampak je za marsikoga od nas, ki imamo ta tumor dobesedno zasuavilo naše življenje in se borimo a vse pretege da bi alhko spet živeli, kot ti, kot vsi, ki si žlimo biti le zdravi. Tako, da če točno nisi prepričana prosim ne piši. V sloveniji so koga rešili, marsikoga pa tudi zašuštrali, zaradi tehnike ki je tu klasična in veliko bolj invazivna in ostalih dejavnikov o katerih ne bi. Če imaš srce pomagaj, če ne pa ni potrebe po takih komentarjih, ker zbiram denar za zdravje, ne pa za lepotno operacijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.