Avto
33 ogledov

Nissan IDS, ali kako se bomo vozili v prihodnosti

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 00:23 02.november 2015.

    In zakaj bi dajal 20.000€ ali še več za avto, ki me bo vozil sam? Kakšna korist je potem od takšnega avta. Zakaj bi me potem še sploh zanimala kakšno opremo ima avto? Zakaj bi me zanimalo kakšen motor ima? ...prikaži več Kaj še je lahko bolj brez veznega, kot pa da bi moral sedeti par ur v tej škatli, če pa lahko ta čas uživam za volanom.

  • samo.jst 18:14 01.november 2015.

    koncept, zasnova, prototip,... blablabla. Zakaj morajo biti avtomobili zasnovani tako "futuristično"? Prihodnost je v avtomobilih na principu Tesle S vendar dosegljive ljudskim množicam in ne le petičnežem.

  • antitrust 22:50 01.november 2015.

    Električna vozila še vsaj 25 let ne bodo množično v pogonu.Prekratka prevožena razdalja, dolgo polnjenje, najem akumulatorjev, visoka cena, dragi servisigrd izgled.....še kaj ?

  • BenX 07:01 02.november 2015.

    edini razlog je naftni lobij + se komu bi trenutno stanje bolj ustrezalo, kot pa "elektricno". vse ostalo, kar si napisal je bilo ze pred 20 let bolj kot ne "odpravljeno". EV1 je v devedesetih bil sposoben naret do 400 ...prikaži več0 kilometrov dolgo pot. o tem, da se je Nikola Tesla s svojim elektricnim avtom bojda vozil naokoli en teden, brez da bi ga polnil, raje niti ne govorimo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.