Svet
14 ogledov

Nista pustila poslovilnih pisem

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hefe 21:09 17.marec 2014.

    Od kot ti sploh ideja, da so avtorji članka? Večina telih novic je (zelo površen) prevod novic iz tujih portalov. Potem pa še kvasijo take neumnosti, da zna človeku postati tudi nerodno. Zadnjič enkrat sem jim poslal konkretne opombe in ...prikaži več predloge za popravek enega od člankov (čigar original sem našel med novicami na nekem nigerijskem portalu.... no, če sem iskren, ne vem, če je bil tam original, ampak po vpisu nekaj ključnih besed v strica Googla, sem našel, heh, recimo temu original v manj kot minuti). Seveda na te predloge nisem dobil ne odgovora, še manj pa, da so "prevode" popravili... Mislim, tudi prav, itak se s tem smeši prevajalec, ne mi pepčki, ki to beremo.... ali pa tudi...

  • EnBralec 13:23 17.marec 2014.

    "Sum padel na pilot in kopilota" - zopet članek vreden Žurnala.Pilota sta oba!!! En je kapitan, drugi pa kopilot (oz. prvi oficir). Letalo znata pilotirati oba, sta za to usposobljena in ga tudi izmenično letita (enkrat leti kapita ...prikaži več in mu kopilot pomaga, drugič leti kopilot in mu asistira kapitan).c,c,c, Žurnal, nimate pojma... :-) BTW, vsi mediji danes poročajo o sprenevedanju Viranta glede letalskih vozovnic. Vam to ni zanimiva tema? Ne smete? Nočete?

  • EnBralec 13:31 17.marec 2014.

    Mogoče vam bo takole bolj jasno:http://www.askthepilot.com/questionanswers/pilots-and-copilots/Avtor(ica) članka B.P. - bo šlo?

  • c1305166 14:40 17.marec 2014.

    Imaš prav. Sem zamešal.

  • kitajc 15:07 17.marec 2014.

    jenkiji se trudijo krivdo za izginotje letala speljati na vse druge razloge, le na tehnične dejavnike ne. jasno, Boening potrebuje naročila

  • c1305166 15:11 17.marec 2014.

    V tem primeru verjetno ni šlo za tehnično napako.

  • miho 15:18 17.marec 2014.

    Če je pilot ali pa kar oba pilota in še kdo iz posadke nameraval(a/i) narediti samomor, bi lahko leteli samo tisti, ki bi nameravali narediti samomor in letalo nekam strmoglavili. Zraven Quala Lumpurja je morje, tako da velike škode na ...prikaži več nepremičninah ne bi naredila, če bi letalo strmoglavila v morje.

  • d 15:21 17.marec 2014.

    kvas ti hotu s temle povedat se bog ne ve

  • McClain 15:23 17.marec 2014.

    ce ne jenkiji potem Jansa? Pa kaj vam je?????

  • EnBralec 14:35 17.marec 2014.

    "Pilot in command" je tisti, ki trenutno pilotira letalo - to pa je lahko tudi kopilot.Nič niso mislili, za novinarje imajo praktikante za 5 EUR/uro al pa neke polpismene diplomande FDV. Tak pač je standard Žurnala.O Virantu ...prikaži več pa še vedno nič :-)

  • c1305166 14:28 17.marec 2014.

    Verjetno so mislili "Pilot in command", kar je v bistvu kapitan.Čakam samo še, da pride žurnalček in nam znova razloži, da je bil kriv orkanski veter :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.