Avto
163 ogledov

Nizozemci bi ustavili prodajo bencinskih in dizelskih avtomobilov, kaj pa mi?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 18:59 30.april 2016.

    mislim, da so šteti dnevi skomprimirani sloveniji!!!!

  • mirror 13:52 30.april 2016.

    Pri nas pa vsi na kolo, za zdravo telo in svež čist zrak. To je bilo malo za hec, ker dokler bo nafta, toliko časa bomo vdihavali izpušne pline. Je pa po Evropi veliko ljudi za stalno ukinitev dizelskih motorjev ...prikaži več vsaj v osebnih avtomobilih. Tu vodijo Francozi v Parizu.

  • Avatar Leon
    Leon 14:07 30.april 2016.

    Na Ministrstu za infrastrukturo so prepričani, da Slovenija premore veliko usposobljenega kadra in ima veliko podjetij......................HA;HA;HA;HA.............zadnja aprilska šala ! Hvala bigu ,da je jutri prvi maj !

  • Dušan Hirtl 20:42 30.april 2016.

    KO BO LETELA IZ STOLCKA BO SAMO SE BENCINARJE HOTLA DOKLER JO PA MI FINANCIRAMO PA NAJ NE GOBCA A NE G. VIOLETA IN UPA DA VIDITE KOMENTAR

  • Ferluci 21:09 30.april 2016.

    To si pa napisal popolnoma nerazumljivo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:46 01.maj 2016.

    Tole je samo mlatenje prazne slame,saj bodo naftni lobiji preprečili vsako uvedbo električnih vozil.

  • matermila 09:12 01.maj 2016.

    Vsi na električne avtomobile,takoj!Poganjal vas bo blok 6 z najdražjo in najsmrdljivejšo energijo vseh časov.Vsi dizli v Sloveniji skupaj ne onesnažujejo okolja toliko kot TEŠ,pa ni bilo problema,samo da so lahko kradli.

  • francl12 09:56 01.maj 2016.

    Leta 2020 bo v planu že TEŠ 7 - bo treba slediti razvoju...he,he,....bedake v energetiki nategne vsak velenski župan!

  • Harrison 09:05 01.maj 2016.

    Do sedaj je bilo res tako. Danes pa so vedno bolj glasni in samo vprašanje krajšega obdobja je, kdaj bodo dejansko uslišani. Bil bi že čas.

  • alibaba 12:57 01.maj 2016.

    Prvi avtomobili so bili na elektriko in to že pred 179 leti.https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_electric_vehicle

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:53 30.april 2016.

    "Nizozemci bi ustavili prodajo bencinskih in dizelskih avtomobilov, kaj pa mi?"Mi pa mešamo meglo. "Kakšna je strategija in dolgoročna usmeritev Slovenije na področju motorjev z notranjim zgorevanjem?""uporabe vozil na alternativna goriva"Torej na kratko: ne bodo prepovedal ...prikaži več prodaje dizlov in bencinarjev tako kot na Nizozemskem. Bodo pa kdaj kakšne birokratske kao subvencije potegnil za avto na plin ipd. Mlačno. . Sam so prpice pa se ne upajo direkt povedat tega.

  • popokatopetl 00:28 01.maj 2016.

    Treba je priznat da je nemška omejitev vstopa avtov pod EURO 6 v centre čisti blef s podporo avtointustrije, ker je dobro znano, da današnji EURO 6 niso v praksi nič boljši od EURO 4, razlika je le na zlobiranih uradnih testih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.