Slovenija
41051 ogledov

NLB ponuja denar nazaj, vsak bo lahko dobil 15 evrov

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 15:33 07.marec 2023.

    Tole pa je poteza. Znižali bi raje cene storitev, ki so krepko previsoke, ne pa pesek v oči.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 16:16 07.marec 2023.

      Ko bi to vsaj bila njihova ideja, ampak so to pobrali pri Sberbank, ki so jo "kupili" lani, potem ko ta ni več smela poslovati v EU.

  • Ender3 14:22 07.marec 2023.

    Brodnjak ponuja mali korenček z veliko palico. Banka bodo itak poslovale tako, da bodo imeli zgolj dobičke iz vseh bančnih instrumentov, ki jih nudijo..

    • Avatar R_D
      R_D 23:57 07.marec 2023.

      Eh, zakaj bi kdo delal za dobiček ender? Ustanovi banko, ki bo ustvarjala zgubo. Predlagam negativne obresti na kredite. Več ga vzameš, večje so negativne obresti.

  • Gandi123 17:48 07.marec 2023.

    Plačuje z gotovino. Ne podpirajte parazitskih oderuhov!!! Pri vsakem plačilu z kartico si banke zaračunajo lepo provizijo. Trgovci morajo svoje zaslužiti, zato to provizijo vkalkurirajo v končno ceno proizvoda.

    • robi2107 22:16 07.marec 2023.

      Pa še noben ti ne more pod prste gledat, za kaj trošiš svoj gnar.

    • Avatar R_D
      R_D 23:58 07.marec 2023.

      Tako se tolažijo tisti, ki ne znajo opraviti celo tako enostavnega opravila kot je plačevanje s kartico.

    • robi2107 06:40 08.marec 2023.

      Ful je treba znat za to, ja. A ti res nimaš pametnejšega posla kot pisat neumnosti?

  • robi2107 22:17 07.marec 2023.

    A ne bi rajši podrejencem vrnili, kar so jim pokradli.

    • Avatar R_D
      R_D 00:01 08.marec 2023.

      Prvič se strinjam s tabo. Manjka pa sočna zmerljivka za najbolj ogabno žensko v tej državi (poleg mcdonaldsove ženske leta in tee jarac - fafačice Vajgla), ki je odgovorna za krajo stoletja.

  • Toma 19:26 07.marec 2023.

    Naj si jih vtaknejo v šupak! Ravno odpiram račun v drugi banki, kjer bom dobil par jurjev, ko prenesem depozit ;-)

    • robi2107 22:22 07.marec 2023.

      Tudi jaz to nameravam. Pa naj se oni jebó s svojimi 0,00001 % obrestmi na depozite.

    • Avatar R_D
      R_D 00:03 08.marec 2023.

      Po 32 letih menjavata banko? Sta pa pohitela. Kakega leta 2063 bosta pa še Triglav in Telekom..

    • Toma 07:13 08.marec 2023.

      No imam še dve drugi banki. Sparkasse že več kot 10 let. Pač moraš razpršiti depozite že zaradi večjega jamstva Banke Slovenije. Triglav je že zdavnaj zamenjan z Generalijem - praktično odkar se je pojavil. Telekom pa je v odročnih ...prikaži več krajih brez konkurence! Sem ga že mislil, pa bi prišel drugam na slabše ali dražje!

    • robi2107 07:48 08.marec 2023.

      S telekomom vsaj 10 let nimam nobenega posla. Zavarovalnice so pa itak bv, ker imajo kartelne dogovore in med njimi praktično ni razlik. Svojih fnančnih zadev pa ne bom rd razlagal, ker ga nič ne brigajo. Lahko rečem samo, da ...prikaži več sem se glede varčevanja in obresti včasih pogovarjal z vodjami poslovalnic. Kdor kaj pozna, bo že vedel, kaj to pomeni.

  • rd2dmk2 18:08 07.marec 2023.

    vi bučki boste pa šli zapravljat.. dejansko je to svinjarija, bogatunim 300€ ni nič pa bo vseeno dobil 1.5% nazaj. en revež, ki ima 500€namesec prigodkov na pa kje in kako zapravi toliko, oziroma si lahko sploh privošči tako kartico ...prikaži večo ? diskriminacija, še hujša pa pri mercatorju kjer ponujajo trojne pike pri nakupu nad 50€. in še druga svijarija za 250 pik je 2% vračila za 1250 pa 5%. ja revež ki komaj shaja si težko privošči pršut za 50€, ko komaj za pasjo radost zbere in da zbere tisti par pik

    • Avatar R_D
      R_D 00:05 08.marec 2023.

      Prvič v zgodovini imaš tri milonarje na oblasti, pa te nič ne moti? Celo volil si jih.

    • rd2dmk2 09:13 08.marec 2023.

      ne R_D nič me ne moti. motij me tisti, ki na oblst pridejo v sposojenih gatah in rjasti stoenki, ko jih pa brcnemo z trona so pa denarja polni kot berač uši. e taki me motijo. pa da ti malo ...prikaži več razsvetlim temo, ki tare tvojga duha. jest ne kritiziram bogate trojice, jest kritiziram pogoltne firme in naivne podanike. zatei pa lahko samo upam da bo tvoje nebeško kraljestvo, ker za tole tukaj nisi, tvoj duh je preveč ubog in tema tvojega pogleda ne vliva žarka upanja za nas.

    • Avatar R_D
      R_D 13:33 08.marec 2023.

      Pa veš, da je golob obogatel z državno elektriko, ki jo je pod ceno prodal tujcem, zdaj jo pa po 10 kratni ceni kupujemo nazaj? In da musarjeva plačuje manj prispevkov od tistih s povprečno plačo?

    • rd2dmk2 14:27 08.marec 2023.

      R_D ne zanima me ne elektrika Goloba in ne prispevki predsednice. ne zanima me !, ker tebe tud ne zanima parcela v trenti. torej sva si bot. in še tole volil bom tistega, ki ne jemlje iz levega žepa zato ...prikaži več da ti da nazaj eno drobtinico v desni žep, potem pa se hvali kolk je dal in da naj mu bo hvaležen na veke vekomaj. tolk butast pa nisem. in ja rajš volim nekoga, ki mi jasno pobere iz obeh žepov, pa se ne hvali zraven , da mi je kaj dal. tega tvoj ubogi um ne more dojet.

    • Avatar R_D
      R_D 16:33 08.marec 2023.

      Maš prav, še bolj zabit si kot si misliš. Vse kar si napusal - točno to ti delajo levaki idiot. Boš videl debil, ukinili ti bojo 35 za dodatno zavarovanhe in boš ploskal, nato ti bodo pa od plače vzeli dvojno.

    • rd2dmk2 18:29 08.marec 2023.

      R_D te vprašam v čem je razlika med telegraf štango in tabo ? mal tuhti . drugače pa jest bi zelo rad videl da se zgodi, kar ti tako v obupu se bojiš. krasno naj jutri ukinejo dodatno dopolnilno zavarovanje. ...prikaži več. takoj. jest nočem dajat mojega denarja nekim privat zavarovalnicam, ki tako ali tako nič ne naredijo za moje zdravje in zdravljenje. dam pa rade volje v javno zdravje. samo tebi R_D pa to ni jasno. ker tvoji šepetalci take zabiteže lahko pumpajo, daje to prav in koristno dat zavarovalnicam.

    • Avatar R_D
      R_D 00:33 09.marec 2023.

      Tako razmišljanje vodi v totalitarne družbe v stilu lenina, stalina, maozetonga, causheskuja, madure, kimdžonuna itd. Lej, bolan si ali pa samo izredno neumen. Ničesar ne razumeš. Zabit si kot noč. Moram dol s tega portala. To ni več normalno kaki ...prikaži več idioti ste tu gor. Goni se u pm.

    • rd2dmk2 09:22 09.marec 2023.

      R_D daj prosim ostani tu gor. res.. ti si moja luč. da ne pozabim kakšne kretene imamo med sabo. res !! pa ti misliš da sistem v katerem moramo dajat nekim zavarovalnicam ne vodi v sistem stalina ? ne ti ...prikaži veči nisi neumen, nisi nor ti si ubogi stvor, ki rabi res veliko nežnosti in simatije, kot kakašna lepa rožica. daj razloži ti meni kakšno korist imamo od dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja ? a si ti že videl da bi kakšen cent dejansko padel v javno zdravstvo od tam ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.