Slovenija
204 ogledov

NLB zapira poslovalnice, stranke so ji neverjetno zveste

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 21:10 31.maj 2016.

    Prestavitev na drugo banko nič ne boli govorim iz lastne izkušnje, se pa sprašujem, zakaj sem vztrajal v nnnlb tako dolgo in s tem podpiral banko, ki je podeljevala tovarišijske nepovratne kredite.

  • jakec1575 21:11 31.maj 2016.

    Kolko smo od osamosvojitve zmetali v to banko, bi morala biti obrestna mera na depozite vsaj za odstotno tocko nad povprecjem bank v Sloveniji.

  • valerijakregar 22:05 31.maj 2016.

    tole bankster banko imam le še za plačilo trajnikov, pa še to bom slej ko prej prenesla na katero od drugih bank !dovolj imam te mafije !!!!

  • supreme 22:18 31.maj 2016.

    tudi trajnike lohk preneseš .....vse ti stori izbrana banka

  • max 22:39 31.maj 2016.

    Denar, ki smo ga zmetali v NLB je tako ali tako izgubljen. Lani in letos NLB beleži dobičke in nikjer nihče ni pomislil, da bi vrnili denar davkoplačevalcev, zato sem mirno in brez slabe vesti zapustil to lopovsko gnezdo. In ...prikaži več tako bi morali storiti vsi komintenti, pa naj se NLB potem ukvarja sama s sabo, vendar tokrat brez našega denarja.

  • valerijakregar 22:40 31.maj 2016.

    vem,samo lena sem.hvala.

  • sprehajalec 22:52 31.maj 2016.

    Tudi komentatorji spodaj ne zastopite, da je v razmerah, kot posluje NLB, zvestoba strank povsem nepomembna. V razmerah "našega" in "naših interesov", kjer se vedno najde "skupen denar" za NLB, je število strank deseta briga. Veljajo namreč zakonitosti "našega" in ...prikaži več ne ekonomsko tržnega. Upam si trditi, da vkolikor ne bi NLB imela nobenega komitenta, bi bilo povsem isto, kot sedaj. Morda še celo bolje oziroma bi bilo treba manj vtikati v dokapitalizacijo, temveč samo v plače in stroške.

  • Zmago 10:30 01.junij 2016.

    Saj tudi v tujini ne ;-\ Kar pozanimaj se malo o ameriških bankah ;-\Npr. malo o novem "lastniku" NKBM https://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_Global_Management

  • max 09:34 01.junij 2016.

    Deloma imaš prav, dokler banko zapusti nekaj 10 ljudi, ki na svoj račun prejemajo tisto revščino, ki ji pravijo plača, ko pa se bo to začelo dogajat z komintenti, ki mesečno pretakajo miljone za svoje poslovanje pa bo druga pesem. ...prikaži več Sem pa prepričan, da banka v tem trenutku enostavno nima sredstev za izplačilo vseh depozitov državljanov in podjetij, in da si banka popravlja bilanco z fiktivnim denarjem, ki nima zaledja.

  • Ludvik Miholic 18:05 01.junij 2016.

    samo slovenski norci imajo v slovenski banki denar vsaj jas ga nimam enrat sem prisel na led pa nikoli vec

  • erikkk 06:23 02.junij 2016.

    Svoj denar ne nalagajte v slovenske banke

  • zdrej 10:25 02.junij 2016.

    Tako je zmago. Banka, ki je povzročila kolaps leta 2008 je dobila gotovino, ki so jo s tovornjaki vozili do njih. Ekonomisti, vsaj ta višji so v službi sebe in ne družbe.

  • Zmago 15:03 02.junij 2016.

    Malo se pozanimajta zakaj so Slovenci nekoč ustanavljali SVOJE hranilnice,................. če so pa tujci tako .........pošteni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.