Slovenija
38 ogledov

Nocoj bo ostala zaprta

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sweetdogs 08:48 20.junij 2013.

    Se vidi od kje je sine tak mutibarič... Vse v čuzo!

  • LJ24 09:26 20.junij 2013.

    Vsi, ki hodimo na Šmarno goro, vemo kako prijeten in miren kraj je okolica Lipe. Žal mi je teh ljudi, da so morali in morebiti bodo morali poslušati narkomansko tunc-tunc muziko. Jaz bi jim dal dovoljenje samo pod pogojem ...prikaži več da vrtijo klasično glasbo od 20h-22h, za lažji spanec.

  • se_eden 09:51 20.junij 2013.

    dokler boš za vsako malo bolj pogumno potezo rabil soglasje nevoščljivega soseda, toliko časa je škoda kakršnih koli besed o podjetništvu in tržnem gospodarstvu...

  • sweetdogs 10:01 20.junij 2013.

    To nima veze s podjetništvom in tržnim gospodarstvom. To ima edino vezo z izigravanjem zakonov in sodišča, da se pride do profita. In če tudi preko trupel otrok.

  • allstarr111 10:52 20.junij 2013.

    Aja še to, jest da sem krajan, bi organiziral vseobči zbor in zaprl ceste, ne z barikadami ampak lepo pri prehodih za pešce, že nekaj KM stran od kraja postavil na vako zebro 50 folke ki bi lepo hodili češ ...prikaži več prehod in tako ustavili promet, po 15 minutah čakanja bo vsakega minilo :)

  • Jože Šemrov 21:19 20.junij 2013.

    Joj koliko fovšije,pa nespodobnega govorjenja,pa sej je vse narejeno za ljudi,nej se zabavajo ,plešejo,ljubijo,pa manirlih naj bodo.Lepo zabavo želim pred vsem tistim ,ki se znajo zabavati.

  • milek 22:24 20.junij 2013.

    To pa je res podjetništvo, pijačo zna prodajat vsak.

  • KOJAK 23:54 20.junij 2013.

    V SPALNO NASELJE tak lokal NE SPADA!

  • allstarr111 09:33 20.junij 2013.

    Ma tole ti pa dam za prov, mislm točno se vid da je to famislija ki bi šla (in tudi gre) preko trupel, ne hebe žive sile, ne upošteva sodišča ne sosedov ne nikogar. ajde da je fant odsedel kazen ...prikaži več in plačal družbi ter družinam kar jim gre, bi človek reku ja, sej je odplačal dolg družbi in sedaj naj dela kar pač hoče, seveda z nadzorom da se kaj takega ne bo nikili več zgodilo, ampak ne on je glumil v eni in isti srajci (da kako izpade revež) z nekim butastim izrazom na obrazu, preden je dobil poziv za v zapor pa jo je pobrisal na Hrvaško. Naši glupani bi se mogli prepričat na 100% ali je tip na Hrvaškem in dati pogoj za vstop v EU da naj ga lepo poiščejo ter izročijo, no sej je še cajt, mogoče bodo celo počakali da bo samo še kak mesec do izteka zastaranega roka ter ga ujamejo, to bi bila taprava kazen, da mu zjebejo sistem ko bo že 100% mislil da mu je uspelo :)

  • sprehajalec 22:49 20.junij 2013.

    "Aja še to, jest da sem krajan, bi organiziral vseobči zbor in zaprl ceste, ne z barikadami ampak lepo pri prehodih za pešce, že nekaj KM stran od kraja postavil na vako zebro 50 folke ki bi lepo hodili češ ...prikaži več prehod in tako ustavili promet, po 15 minutah čakanja bo vsakega minilo :)"Bilo kuda, Slovencelj svuda.

  • allstarr111 10:41 20.junij 2013.

    Tuki ne gre za nevoščljivost, tuki gre za to da ta družina hoče na vsak način do denarja, ob dejstvu da so precej premožni in če jim je tolk do lokala, naj bo odpret v dnevnem času recimo od 8-20 ...prikaži več je čisto dovolj. Kolega ima lokal odprt od 6:00 do 21:00 poleti, pozimi do 19:00 niti enkrat še ni bilo policije v tem lokalu pa dela že 20 let !! Nobenga nesoglasja sosedov ipd, pa je v zelo mirnem koncu LJ, pač je že sam tolk normelen da mi je jasno, noč ima svojo moč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.