Slovenija
3563 ogledov

Nocoj bo znano več o morebitni sprostitvi ukrepov zaradi epidemije

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 22:09 13.april 2020.

    Medicina očitno ne more obljubit zdravila ali cepiva v par mesecih. Je pa očitno do bo v pol leta takih ukrepov težka kriza, od katere bomo tudi umirali, od nezdravljenih sicer ozdravljivih bolezni, pa tudi od socialne stiske in lakote. ...prikaži več Kaže da bo tega konec takrat, ko bomo korono večinoma preboleli. Podatki kažejo, da so trenutni ukrepi še preveč učinkoviti, s tem tempom bomo prebolevali več let. Zdravstveni sistem ni preobremenjen - nasprotno, večina bolnic komaj kaj dela!

  • alojzij87 21:46 13.april 2020.

    Tudi v turistični sezoni bomo žabarji, vi pa potem, kakor veste.

  • SonnyBlack 01:19 14.april 2020.

    kacin peder laznivi spizdi!!! nebo sprostitev pravic,samo zategovanje! edina sprostitev bodo dolznosti in aplaudiranje drzavljanov na kacinovem pogrebu je*em ti m...laznivec

  • saegnosbird 00:01 14.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • asmas1965 20:58 13.april 2020.

    verjamem,da bodo žabarji doma vsaj še do 2.maja.Lahko gredo svoje krake pretegnit do barja.Na OBALO NE HODITE,KE STE NEZAŽELJENI pa ne samo do konca korone.NIKOLI NISTE BILI IN NIKOLI NE BOSTE DOBRODOŠLI.čau iz obale

    • Tupamaros 21:04 13.april 2020.

      Brez žabarjev ste in boste goli in bosi.

    • asmas1965 21:06 13.april 2020.

      KWA

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 21:10 13.april 2020.

      kaj si ti podobno kot oni iz bleda, kjer smo slovenci nezaželeni?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:26 13.april 2020.

      Na obali je itak polno ćivilov,še posebno na Markovcu,tako da asmas1965 budi jezan koliko god oćeš,ker te niko ne jebe pet posto i do mile volje moš namakat guzicu u lavoru.Samo nemoj,da mi praviš sramotu po plaži,znaš.

    • SonnyBlack 00:24 14.april 2020.

      alo,kaj pa bi naj bilo z takoimenovanimi zabarji narobe?kaj to niso ljudje al kaj? zato pa gre vse v kurac v nasi drzavi,najlepsi drzavi na svetu,samo kurc ko niti narod ne zna drzat skupaj tak ko treba...ne se potem cudit,da ...prikaži več nas politiki z lahkoto napizdujejo vse po vrsti!!!

    • SonnyBlack 00:27 14.april 2020.

      nea se jebite med seboj,ker pol imajo tist kao mogocni v nasi drzavi se vecjo moc nad nami vsemi,kak vam to ni jasno???vsem takoimenovanim zabarjem (pardon izrazu),dobrodosli v nuladva in povsod po sloveniji

    • asmas1965 08:34 14.april 2020.

      pikopalinko a si na "vena pilona"tam je itak sam 1% slovenskih priimkov.Lahko greš nazaj v "b.luko"... SonyBlack Nimam nič proti nobenemu samo nekaterim se enostavno ne da UTUPITI da naj bodo doma.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:57 14.april 2020.

      Te Bosajnarji iz Banja Luke pravoslavci,so največja govna in sramota v Sloveniji.Teh je največ od pravoslavcev v Ljubljani.Če ti reče,da je iz Banja Luke,samo bejži stran. Drgač je pa Koper lep,samo poln ćefuraja in Piran,Izolda tudi.Ni kej,kjer so oni je sranje.

    • SonnyBlack 09:55 14.april 2020.

      ljudje...ne razumem zakaj tak? vsi smo v istem piskru,ce lahko tako recem???za vse nss je vsega dovolj,se mogoce prevec... ne bodite vsi zeleni in se delite na temno zelene in svetlo zelene,zivimo v lepi drzavi...samo je treba skupsj stopit in ...prikaži več skupaj drzat kot klesce,samo tako bomo dosegli moc ki jo potrebujemo,da zjebemo vse slabo

    • asmas1965 10:01 14.april 2020.

      SonnyBlack..+++++++ podpišem.Samo zakaj za božjo voljo velja to samo za nekatere????????? ZAKAJ NE VELJA ZA VSE.ČE SO REKLI DA NE SMEMO OD DOMA BODIMO DOMA IN ZDRŽIMO ŠE TEH NEKAJ DNI.Jaz imam svoje zaposlene (4 sodelavci in jaz) doma že ...prikaži veče od 10 marca.ne gremo na teren,ker je tako bolje za vse .Popizdim pa ko vidim kako se en idiot s BMWX5 črne barve z LJ tablico v nedeljo preserava po Luciji.ma nima kaj delat tam.doma naj bo.če ne pomaga beseda bo morala pomagat puška.

    • SonnyBlack 10:24 14.april 2020.

      vsem vam ste mnenja takega malo nemoralnega okoli tega z kao zabarji in kao cefurji...probajte dat vsaj moznost temu da drzimo skupaj..svet je leo,zivljenje je cudovito.. edino tak lahko zatremo to kar nam nasi kao dobri mogocnezi nastavlajo.

    • SonnyBlack 10:29 14.april 2020.

      asmas te razumem povsem,tudi mene tukaj kje sem (ZRN),me jebe vse,samo ne smemo se med ssbo potolct,ker je to cilj nasim mogocnezem...in tak majo se vecjo moc nad nami,sploh zdaj ko je kao neki virus pa take bedarije ki nam jih tvezijo....

    • asmas1965 10:58 14.april 2020.

      SonnyBlack naduteži,egoist,razni mentalisti in samovšečneži nam krojijo usodo.In teh imam res poln kufer.Ne jebejo NIČ in nisem nacionalist ali pa osvražnik drugačnih (kot izgleda v prvem postu) samo resnično mi je dvignilo pokrov lp

    • SonnyBlack 11:08 14.april 2020.

      asmas,verjamem,meni tudi je ura tauznt,ce lahko tak recem,trenutno smo nemocni,brez vsakih pravic,pa se dalje nas bojo "slacli"do golega...samo bos vido,skup bomo stopli,neglede na narodnost ..spomni se samo protestov v mb nekaj let nazaj...zdaj bo isto samo x 100 zdrzi,bodi borec;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.