Slovenija
54365 ogledov

Izpoved mamice: "Postal je sumničav že, če sem se stuširala"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gorazd170 17:38 22.januar 2024.

    Takih norcev je vse polno,pa tudi ničvreden žensk

  • 4krogci 16:33 22.januar 2024.

    Sam eno stvar bom reku: a si si ga sama izbrala in z njim nacrtno ustvarla druzino al ti ga je občina dodelila?? Odgovor poznamo ane?

  • Johny 16:06 22.januar 2024.

    Zanimivo da se takrat, ko ženska izvaja psihično nasilje nad otroki in partnerjem, take stvari zelo hitro pometejo pod preprogo. Vedno je kriv moški: pa če je nasilnež ali pa žrtev nasilja skupaj z otroki!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 16:14 22.januar 2024.

      Johny daj nehaj. Če je žrtev moški to ne pride na dan, ker je moškega običajno sram, da je v vezi kao šibkejši člen.

    • andrej084 19:35 22.januar 2024.

      Jaz pa poznam kar nekaj parov, kjer je žena RAMBO, mož pa ubogljiv, vse komandira žena, od denarja, otrok, dopusta, ... in vsega ostalega v zakonu. Psihično nasilje žensk je včasih hujše od fizičnega....

    • srecnii 23:27 22.januar 2024.

      imaš prov zadnje čase samo še govori o tem da je moški nasilen, pomojem hočejo na vsak način zaščitit hinavske babe, ki izvajajo nasilje in se pol pretvarjajo kot največje revice

  • srecnii 23:25 22.januar 2024.

    Tud po naši vasi je nekaj takih, in ne samo 2-3, ampak kar več tud po 10 takih parov ko so šli narazen. Najprej blišč, hvaljenej preko FB o otroku, pa srčki in potovanja...potem pa kar na lepem en ddide.....

  • munja 12:38 23.januar 2024.

    Oditi bi morala takoj, oz. najkasneje po rojstvu prvega otroka. Ker tako bolestno ljubosumje, če seveda ni zgodba izmišljena, je nevarna bolezen, ki je ne pozdravi nihče, oz. za njo ni zdravila in se z leti samo še stopnjuje. Ne ...prikaži več živimo v prazgodovini in če bi se takoj obrnila po pomoč, bi jo zagotovo tudi našla.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 06:59 23.januar 2024.

    Mene pa zanima kdo piše te sluzaste zgodbe za to "verigo dobrih ljudi". Kot drugo me zanima kdo je na tej organizaciji zaposlen (sorodstvene vezi) in kolikšne so jim plače. In na koncu me zanima ali so te objave plačane. ...prikaži več. Pa da mi kdo ne bi očital nehumanosti, verjetno sem daroval bistveno več kot tu prisotni komentatorji. Zagovarjam pač miselnost, da se s tako dejavnostjo morajo ukvarjati le prostovoljci in pa državne organizacije Ali pa Cerkev, ki pa žal ne daje denarja ampak nudi le prostore.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.