Samski oče treh otrok, ki je končal sedem razredov osnovne šole in prejema 470 evrov socialne pomoči,....plus otroške dodatke ! Ob tem ne plačuje elektrike , prehrane za otroke zato mu ostane dovolj časa za kriminal . KRIVOSODJE .
Temu se reče krivosodje in ne nemoč zakonodaje. Sodniki se ne sklicujejo na zakonodajo marveč so krivec medsebojni boji z odvetniki in tožilci . Denar sem namerno zamolčal .
Obvezno bi morali za take hude storitve uvesti takojšnjo smrtno kazen,pa bi videli kako bi se nasilje takoj zmanjšalo,ampak če se eliti nič ne zgodi je pač vse v redu
In takšnemu naše sodstvo prisodi par mesecev, po možnosti pogojno! Včeraj smo poslušali predsednico, ki nam je pridigala o omalovaževanju določenih institucij, kamor sodi tudi sodstvo. Ravno takšne sodbe so vzrok in popolnoma se strinjam, da to ni pošteno, kar… ...prikaži več je treba tudi zelo glasno povedati, sicer se nikoli ne bo nič spremenilo. Takšnega neuravnovešenca bi vsak normalen sodnik odstranil iz družbe za vsaj 30 let.
In kaj tak človek sploh počne na svobodi?Zvezat z verigo in ga za noge obesit pred parlament naj se posuši
Tako je. In potem mi take gnoje še redimo.
Samski oče treh otrok, ki je končal sedem razredov osnovne šole in prejema 470 evrov socialne pomoči,....plus otroške dodatke ! Ob tem ne plačuje elektrike , prehrane za otroke zato mu ostane dovolj časa za kriminal . KRIVOSODJE .
Zakonodaja v vsem svoji nemoči.za take ni milosti.
Temu se reče krivosodje in ne nemoč zakonodaje. Sodniki se ne sklicujejo na zakonodajo marveč so krivec medsebojni boji z odvetniki in tožilci . Denar sem namerno zamolčal .
Me zanima kakšno kazen bi dobil,če bi pretepel sodnikovo hčer
Obvezno bi morali za take hude storitve uvesti takojšnjo smrtno kazen,pa bi videli kako bi se nasilje takoj zmanjšalo,ampak če se eliti nič ne zgodi je pač vse v redu
Kaj ta golazen še počne v naši državi?
Dela sranje. Glede na to, da je cigotu ime Amadej Kovačič, je verjetno avtohton. Bolj pravo vprašanje je, kaj je pocel izven čuze.
In takšnemu naše sodstvo prisodi par mesecev, po možnosti pogojno! Včeraj smo poslušali predsednico, ki nam je pridigala o omalovaževanju določenih institucij, kamor sodi tudi sodstvo. Ravno takšne sodbe so vzrok in popolnoma se strinjam, da to ni pošteno, kar… ...prikaži več je treba tudi zelo glasno povedati, sicer se nikoli ne bo nič spremenilo. Takšnega neuravnovešenca bi vsak normalen sodnik odstranil iz družbe za vsaj 30 let.
Trapa se je šla zlinkat s cigotom.
prokleti migranti