Slovenija
380 ogledov

Nov poceni paket z veliko podatki

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomy 15:00 11.januar 2017.

    Ja. To je vse res.Jaz sem omenil le LTE, ker se mi je v primeru paketa z večjo zakupljeno količino, zdel pomemben faktor.Razlike pri različnih operaterjih so mnoge in pomanjkljivosti, ki omenjaš pri Bobu, so zoprne. Je pa ...prikaži več tudi res, da Telemach (kot tudi drugi operaterji) ima druge (bolj ali manj) skrite stroške, kot so menjava paketa in podobne...Prav vse podrobnosti je težko stlačiti v kratek članek.

  • Dixon 10:58 11.januar 2017.

    Razlika med še več in mogočnim bobom je vseeno malo večja. Bob nima LTE (doplačilo 1e), mms-ov (plača se vsakega posebej), sms-a ob zgrešenem klicu (ni mogoče vklopit). Pri še več pa dobiš brezplačno spletno tv (d3go) in javno mrežo ...prikaži več wifi točk (unifi). Tako da ni vse tako enoplastno.

  • smejka 21:14 12.januar 2017.

    >Bob je super...tisti hip ko želiš, se mu lahko brez debate odpoveš.

  • Thomy 14:26 10.januar 2017.

    Bob je itak zakon. Sicer meni je SuperBob že več kot dovolj, verjamem pa da bo s tem paketom dobil še kakšnega uporabnika. Edina mala nevšečnost: za LTE je potrebno doplačati 1 evro na mesec.

  • korisnik_362 15:18 10.januar 2017.

    Hvala za vaš komentar, informacijo smo dodali tudi v članek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.