Slovenija
40 ogledov

Nov poslanec in nova podpredsednica

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • soncnica 13:01 02.februar 2012.

    Sramota!Po drugi strani pa Gregor Virant lahko opravlja delo profesorja. Kaj, a Vilfan med prenosi tuli domobranci raus al kva,Eva Irgl?? Se je že začelo ...

  • MK 14:43 02.februar 2012.

    Ja. Hvali pa Zokija na polno. Med basketom se meni ne da poslušat kako je Zoki zgradil fajn stožice in kako so neplačani delavci problem GREP-a in ne MOL.Vse kar je dobro je super MOL in Zoki kar ...prikaži več pa ni dobro so pa podizvajalci. Ne pozabit, da je naredil človek samomor ker mu ni Zoki plačal!!!!

  • 1111 15:26 02.februar 2012.

    ...reši se idiota, ki ti pere možgane...verjetno boš drugače vido...

  • 1111 15:47 02.februar 2012.

    ...a vam je jasno, da smo na tleh?

  • 1111 15:31 02.februar 2012.

    ...denar je vrnu ker je golfal...sedaj pa je šef državnega zbora? ...to je samo v sloveniji možno......pozivam slovenke in slovence, da ne plačujemo dajatev, ta vlada ni bila izvoljena...

  • izvedenec 15:36 02.februar 2012.

    gospod Vilfan odstopite kot poslanec, razmere so resne in država potrebuje poslance, ki bodo vso energijo vložili v parlamentarno delo; nič šušmarjenja!

  • mufi 13:22 03.februar 2012.

    No , lepo. Vsaj nekaj. G. Hrovata mi je bilo dano , mimogrede in na kratko , spoznat. Vtis je dober ; tudi po prebranosti nekaj malega njegovega pisanja.Moram samo "spregledat " pripadnost stranki; ker strank ne maram.In počakat na splošni učinek.

  • MK 14:41 02.februar 2012.

    dejte si pogledat zadnje tekme Vilfana! Model je več govoril o svojem šefu Jankoviču in hvalil njegove akcije kot pa komentiral basket. Meni je šlo že na bruhanje pa sem imel rad njegove prenose. Ko se je pa začel delati ...prikaži več norca iz vernikov z raznimi " sem ateist zato ne rečem Bog pomagaj ampak župan pomagaj" se mi zdi pa to totalno NEPRIMERNO!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.