Svet
52922 ogledov

Nov rekord cen pogonskih goriv

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • romy 14:19 02.februar 2022.

    Briga me za ostale...

    • blayo 23:32 02.februar 2022.

      Zgleda da ne, če ne se ne bi oglašal.

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 06:52 03.februar 2022.

    Preveč denarja v obtoku. Tudi če ga imate, prekinite z nenujno potrošnjo. Cena oblikuje ravno kupec oziroma množica

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:18 02.februar 2022.

    Problem je v tem da je vlada sprostila cene bencinov in rekli da bo konkurenca naredila svoje. Konkurenca,? Petrol in OMV po novem MOL. Oba ob torkih spreminjata cene. Res velika konkurenca. Butale!

    • blayo 23:20 02.februar 2022.

      A samo ob torkih... V DE in AT lahko 5x dnevno višajo ceno in nižajo brez omejitev. In vsi to počnejo. Ne vem kaj ima cena nafte na borzah veze z vlado. Drugače pa tankaj OMV za 3 cente manj pri Hoferju.

    • matermila 08:09 03.februar 2022.

      Anion,tu je govora o Nemčiji in tam naša vlada nima kaj dosti za govorit.Blo bi dobro,če bi kdaj prebral članek,ne pa da tumbaš v tri dni. O dviganju cen v D in A ,pa ti je blayo napisal kako in kaj.

  • molka 15:38 02.februar 2022.

    jebe si mi za nemcijo

    • blayo 23:33 02.februar 2022.

      Vem, zato se v Renoju prevažaš...

  • h4ck3r 09:14 03.februar 2022.

    Zanimivo, da napetosti v Evropi ustvarjajo ravno Američani, ki bodo imeli največje koristi od tega. Očitno smo zelo popularni in sprejmemo j... z vseh strani. Najprej nas omejujejo s plinovodi, nato oblegajo z begunci, zatem ustvarjajo napetosti z Rusi, zadnji ...prikaži več čas da jim Kitajci dajo kakšno lekcijo. Njihov vpliv se je začel in se bo še širil naprej z JV.

    • jozicamurn 00:04 05.februar 2022.

      Zelo lepo napisano, preveč ližemo ritko tistim, katerim ne bi smeli in kateri so nas prepričali, da nam želijo dobro. Ko bi končno pogledali v diplomacijo Rusije in Kitajske in postali z njimi prijatelji, ZDA ne bi več mogle mešati ...prikaži več drek pri nas. Pa Rusija in Kitajska niso simbol levih fašistov in tudi ne več komunizma, je kar lepo že kapitalizem. Pri nas žal nimajo toliko sivih celic, da se odrečejo CNN rutine preko luže.

  • srecnii 12:57 03.februar 2022.

    Plača v Nemčiji 1800, pri nas 900

  • dusko89 20:16 02.februar 2022.

    Ne nas zavajati z Nemčijo. Imamo dosti težav z lastno vlado.

  • Albatroz 20:51 02.februar 2022.

    V Nemčiji je liter dizla 2,10€ v Avstriji 1,74€ na vtocesti imaš pa tudi v Avstriji liter dizla za 1,25€ in v Nemčiji za 1,30€

    • blayo 23:29 02.februar 2022.

      Ne vem kdaj si bil nazadnje v DE. Ne spomnim se kdaj sem nazadnje tankal po 1,3€... mislim da lani za veliko noč. Trenutno pa zjutraj okoli 1,75€, zvečer pa okoli 1,6€ (ne na AC). Drugače pa statistiko imaš tukaj, ...prikaži več da ne boš neumnosti kvasil: https://www.clever-tanken.de/statistik/historie/diesel

    • Albatroz 05:15 03.februar 2022.

      Pred manj kot tednom sem tankal pa teh cenah v bližini Stutgarta statistika je eno dejansko pa drugo

    • matermila 08:11 03.februar 2022.

      Abatroz, si tankal v neki jugoviški garaži, kjer uzmovići prodajajo svoje minulo delo.

    • Albatroz 14:56 03.februar 2022.

      Jaz vem da sem tankal na navadni bencinski dobil račun in mi je vse eno če se pojeste od zavisti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.