Zdravje
7346 ogledov

Nov rekord po številu potrjenih okužb

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mojatak518 11:41 16.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 14:02 16.september 2020.

    A spet rekord :D Vsak dan rekord, smo dežela rekordov postali. :D Nimate več kredibilnosti, mislim, da folk več ne pada na te poskuse ustvarjanja panike :)

    • blayo 16:00 16.september 2020.

      Ni vsak dan rekord, slabo/površno spremljaš.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 06:20 17.september 2020.

      @blayo eni nimamo časa spremljati vse nebuloze in idiotizem povezan s to corona plandemijo ;) Ampak sem vesel, da ti spemljaš ;)

    • blayo 14:52 17.september 2020.

      Jaz sem pa vesel da si ti vesel...

  • NeAnonimni 12:17 16.september 2020.

    Rekordno je tudi illegalno prečenje meje (migracije prinašajo tudi bolezni.. npr prihod Kolumba v J. Ameriko.. .. Rekordno je tudi število testiranj... veliko rekordov se podira.. Ne zavajajte.. Ste bedni.

    • jakec1575 12:32 16.september 2020.

      ne zavajajo. predlagam da se okuzis in sprobas. you might get lucky.. in bos sel po neobstojeci tezki verziji bolezni. pa da te vidimo junaka potem.

    • NeAnonimni 12:49 16.september 2020.

      Seveda zavajajo.. Pravijo, da je število obolelih rekordno.. s tem strašijo, zavajajo in prepričujejo javnost, da so se prenosi okužb pohitrili..

    • NeAnonimni 12:53 16.september 2020.

      Zavajali ne bi v primeru, če bi normalizirali podatke.. npr, da bi število obolelih delili s številom testov in bi tako gledali trende..

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 14:02 16.september 2020.

      A spet rekord :D Vsak dan rekord, smo dežela rekordov postali. :D Nimate več kredibilnosti, mislim, da folk več ne pada na te poskuse ustvarjanja panike :)

    • blayo 15:52 16.september 2020.

      NeAnonimni, to kar praviš bi bilo res, če bi testirali naključno tako kot so Korejci. Pri nas se testira samo potencialno okužene.

    • blayo 15:59 16.september 2020.

      NeAnonimni, katero bolezen so prinesli ilegalni migranti, ki je do zdaj še nismo poznali? Ti pa povem kaj so zares prinesli... gensko diverziteto ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.