Slovenija
40233 ogledov

Nov ukrep: prepoved zbiranja več kot petih ljudi in kazni

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • milan000 14:14 18.marec 2020.

    U madona, bo imel marsikdo otroka viška, ne bo smela cela fmilja ven.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 14:24 18.marec 2020.

    potem je prepovedano delo v vseh proizvodnjah, kjer jih dela več kot 5 skupaj,,,,,,,,,,tale Hojs je bebec

    • Pepe007 14:52 18.marec 2020.

      Težave s pismenostjo? Piše: 5 ljudi na javnih površinah.

    • Avatar praufo
      praufo 15:15 18.marec 2020.

      a komunalci ne delajo na javnih prostorih, ne vem zakaj ne zaprete še vse komunale, smeti pa zakurte nekje v naravi

    • Skippy 17:02 18.marec 2020.

      Proizvodnja ni javna površina. Bebec.

    • Avatar praufo
      praufo 19:13 18.marec 2020.

      a ti men bebec ... kumunala se ukvarja z javnimi prostori, ima pa tudi deponije, kjer je spet nekaj folka na kupu ... ja ne vem jest sem bebec , hvala, dej mi štempel na glavo bebec, kreten

    • Pepe007 09:18 19.marec 2020.

      @praufo: a obstaja kak pragraf v Sloveniji, ki nima predvidenih izjem? Malo se skuliraj, pa še malce uporabi tisto, kar mogoče imaš v glavi. Razen tega se zavedaj, da Slovenija nima praktično nobenega ukrepa, ki ni bil v kaki državi ...prikaži več že uveden. Če znaš kak tuji jezik, si lahko mirno prebereš, kako ima take omejitve izvedene drugod.

    • Avatar praufo
      praufo 14:13 19.marec 2020.

      jest se nimam kaj skulirat, vsi ste panični in sploh ne dojemate za kaj gre, imate kritično točko nasičenosti s tem sranjem in se tresete samo če pogledate skozi okno ... cilj je dosežen, folk je masovno programiran, ... mene žal ne morejo

  • Avatar Leon
    Leon 15:30 18.marec 2020.

    Hojsa bi morali vtakniti v špirit za opomin mlajšim generacijam ,kaj lahko tele na položaju . Kolikšna mora biti razdalja med skupinama ? Koliko takšnih skupin je dovoljeno na javni površini enega ara ?

  • kapibara 14:12 18.marec 2020.

    Pravilno... Ovce je treba samo z gajžlo..

  • marjeta698 14:26 18.marec 2020.

    SAMO ARGENTINA IN G BAJUK IMAJO PROST VSTOP

  • kvasetotidogajamona 14:18 18.marec 2020.

    ko vam jebe mater vlada pofukana, ste mogli zapret vse meje ko se je covid19 preselil v italijo, ne pa čakat da se pou slovenije okuži in pol mi boste tu neke diktatorske omejitve dajali!!! jebem vam mater js se ...prikaži več nebom tega držal pa če tudi umrem bom vsaj svobodno umrl ne pa podrejeno vam pedrom!!! če js hočem bit v skupini ljudi je to moja odločitev prav tako odločitev vsakega posameznika!!!! uni ki se tega boji naj se samoizolira.!

    • jakec1575 14:59 18.marec 2020.

      ti si direkt za na Dob med okuzene. ker ne razumes pomena karantene in zascite ranljivih skupin. ce bos ti s svojimi prjatli zasedal kapacitete zdravstva ne bo prostora za veliko hujse poteke. Podpisi, da ne bos nikoli zavil do ...prikaži več ZD in UKC pa se lahko druzis.

  • sonialaze 14:16 18.marec 2020.

    SPORAZUMI O POSOJILU IN FINANCIRANJU. Iščete posojilo za ponovni začetek dejavnosti, izvedbo projekta ali potrebujete denar iz drugih razlogov? Zaradi skrbi, tudi če se prijavite v svoji državi in ​​nimate dostopa do financiranja, se obrnite na to e-pošto: sonialaze08@gmail.com, da ...prikaži veča boste imeli več znanja o pogojih odobritve posojila in financiranja. Specializirani smo za vsa področja financiranja posojil med posamezniki. Nudimo posojila, ki so na voljo javnim in zasebnim podjetjem in podjetjem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.