Slovenija
139 ogledov

Nova sabotaža v Termoelektrarni Šoštanj

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • goldfinger 11:58 27.maj 2016.

    Narod si piše sodbo sam. Država je sedaj omogočila mediatorjem da bodo mediatorji ( Kresalka) med banko in komitenti. Za nas dodatni stroški. oni pa se smejijo. Čas je da se mi začnemo smejati. Slovenci zbudite se. Lahko delajo kar ...prikaži več hočejo se nam smejijo. Če kaj ni v redu Janšo vržejo naprej, narod zgrabi in spet tako dalje, do bridkega konca. Uničujejo nas po delih

  • jakec1575 18:25 27.maj 2016.

    za primerjavo, koliko denarja je izginilo mimo TEŠ6. S tem denarjem bi izgradili 3,5 pticjih gnezd za Kitajske olimpijske igre. Trenutno najbolj kusuzna in največja cezoceanka, splavljena v Franciji je vredna 1 mrd. Mi smo pa dali za eno navadno ...prikaži več niti ne tako zelo veliko termoelektrarno 1,6 mrd. Pri cemr, je Alstom še pred našo investicijo mocno dvignil cene. Kdo tukaj koga jaga.

  • Avatar olor
    olor 10:47 27.maj 2016.

    Joj joj kuk jih imam dosti. Zravnajo naj z zemljo in bo mir.

  • Boris Odreitz 14:07 27.maj 2016.

    Bravo diverzanti !PODPIRAM JIH SAMO TAKO NAPREJ.TO JE EDINI NAČIN DFA DOBI NAŠA POKVARJENA ELITA PO GOBCU. KRIVI SO PA VSI V PARLAMENTU IN V TEŠU NA VISOKIH POZICIJAH. Čas je da komu odpihnejo glavo !

  • Avatar Leon
    Leon 16:07 27.maj 2016.

    Obsodbe o diverziji so enake terorizmu ! Uničit delavstvo ! Kaj vse si upajo oblastneži !

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:49 28.maj 2016.

    Pohvale tistemu, ki je to sabotažo opravil!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:50 28.maj 2016.

    Elektrarna NI tvoja!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:51 28.maj 2016.

    Upam, da je to začetek revolucije! Skrajni čas bi bil!

  • Zmago 21:30 28.maj 2016.

    Tebi bi takoj odklopil elektriko vsaj za 1 leto !

  • Zmago 21:35 28.maj 2016.

    http://mss.svarog.si/zgodovina/3/index.php?page_id=7712

  • alibaba 17:35 27.maj 2016.

    Zgleda da edino to razumejo.A bo treba še kakšno banko minirat?

  • Žurnalček 17:55 27.maj 2016.

    Ti sam seb svojo glavo miniraj , ne bo nobene škode , mojo , še enkrat mojo elektrarno pa pr gmah pust TI in una PEDERĆINA v Velenju , ker mu bom jajca odrezu , ko ga dobim !

  • Zmago 19:04 27.maj 2016.

    Bortchy treba ti je prerezat kable do tvoje bajte. Teslo, sploh se ti ne sanja, da zaradi tega lahko razpade elektroenergetski sistem. Bomo ti enkrat po nerodnosti sint polili s kakim kislim vinom, da boš potem lahko jokal kreten DIVERZANTSKI !!

  • sprehajalec 11:46 27.maj 2016.

    Morda pa gre za novo obliko boja proti lobijem, v tem primeru energetskem. Tam, kjer najbolj boli, pri dobičkih. Če je tamle Stojan Nikolić zraven, ki se preseda iz stolčka na stolček, potem gre verjetno za dosti denarja.

  • jakec1575 11:49 27.maj 2016.

    Prepolovijo jim plače za nekaj, kar niso sami krivi. Naj država in elektrogospodarstvo zdaj placuje vse izmisljene pogodbe za svetovanje in financiranje politicnih strank. Ljudje imajo ocitno dovolj. Ne samo, da mi skozi ceno placujemo tole črno luknjo, ampak so ...prikaži več napadli osebne dohodke. Z obnovo 4 in 5 bloka bi prisparali75% denarja, bilo bi za place, za novo omrezje in celo elektrogospodarstvo ne bi bilo na robu likvidnosti in tik pred prodajo tujcem.

  • Zmago 13:13 27.maj 2016.

    Pa ne da "partizani" že delajo diverzije. Čez kakih 20 let bodo ziher ................. "narodni heroji" ???No zdaj pa še pa v NEK, sočasno daljnovod podret, pa hlajenje onesposobit, pa da gremo vsi v.....................MALORO !!! Za 3.14zdarijo naredit ...prikaži večt ne rabiš biti extra pameten. Pa da diverzanta trofi metek, potem se mu bo pa spet zgodila ....... ja K R I V I C A.Mene samo zanima koliko EKONOMSKIH DIVERZANTOV imamo v SLO. ???? da tujci pod ceno kupujejo....... ???

  • Žurnalček 18:00 27.maj 2016.

    No kaj se pa zfdaj Polcija dela neumne !!! Vse , ki želikjo prestopiti prag elektrne samo čez detektor laži . Kdor ga noče delat , nima vstopa , kdor pa pade v arest z akcentom na povrnitvi povzročene škode ...prikaži več . Ne morej verjeti . da na 2 miljarde € vrednem objektu delajo umsko prizadeti delavci , kajti moraš bit faj prtegnjen , ko reskiraš vso svoje premoženje , za prerezat dva kabla !! Imajo delavci v Šoštanju narejene PSIHOTESTE !!!!!!

  • blueone 21:15 27.maj 2016.

    Res je kar si napisal, ocenjena cena pred začetkom gradnje je bila dobrih 600 milijonov evrov (vir wikipedia). Zanimivo pa bi bilo izvedeti, zakaj se je kalkulirana cena povečala za skoraj milijardo evrov?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.