Šport /sport/nogomet
17 ogledov

Nove težave v reprezentanci

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marialorca 11:06 04.november 2016.

    "Tisti, ki je na spisku, tudi če je poškodovan, mora priti v reprezentanco, da ga pregleda še naš zdravnik,"Če sem gledal pravi prenos, sta OBA "krumpala" z igrišča (v navednicah je dvom o poškodovanju) .... Zdaj me zanima, ...prikaži več će sta šepala, ker nočeta igrati proti Malti, ali zato, ker ju je bolela mišica .... 500 km v eno smer, da bo zdravnik rekel "ne moreta" ... Se spomnim dveh fantov, ki sta z Japonske letela v Evropo, da sta samo sedela na klopi .... "kapo dol"....

  • mihatirs 13:52 04.november 2016.

    to morš bit pa debil...če si poškodovan si poškodovan in ne hodiš na zbor...mislm a si retardiran Katanec al kaj je s tabo???

  • wester62 14:11 04.november 2016.

    to se tudi meni zdi bedasto, da poškodovan pride na zbor in da še naš zdravnik ga pregleda.očitno ni več zaupanja ,pa čeprav na tisoče jih vidi na tv-ju da so se poškodovali.so kot delodajalci ,ki dajo mizerno plačo in ...prikaži več bi za to plačo radi videli ,da delavec dela brez ene roke in ene noge pa da ima še povrhu oči zavezane.samo da oni dobijo svoje tisočake.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.