Avto
108 ogledov

Novi avtomobili se bodo podražili

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 14:51 23.marec 2014.

    Konkretno, vse EU komisije z komisarji vred niso vredni ppmv. Prepovedajo naj prdenje in rejo v hlevu zaradi metana, ki je resnično toplogredni plin ne pa ogljikov dvokis?

  • Razor 16:33 23.marec 2014.

    Katastrofa zaradi česa že? Avto mi služi že dve leti več kot odlično, ravno tako X6, ki sem si ga lastil pred sedajšnjim, 3 leta uporabe 150.000 km brez vsakršnih problemov. Kar se praktičnosti tiče, za moj poklic in prosti ...prikaži več čas je povsem dovolj velik, če pa zmanjka prostora imam pa na hofu še ženino X5-ko.

  • tiamat 15:05 23.marec 2014.

    X6 je katastrofa od avta. Najbol neuporaben avto od vseh.

  • DasAuto 15:30 24.marec 2014.

    kako lepo bi bilo enkrat prebrat, da bo višjo ceno izdelave konpenzirala država z nižjim davkom zaradi bolj eko vozil in še trgovci bi se lahko kakemu evru odpovedal. v končni fazi se proti koncu leta stalno govori (reklame) o ...prikaži več nekaj tisoč evrih popusta, pa še vedno dovolj zaslužijo, tako da bi se lahko že redne cene spustile na bolj socialen nivo, pa bi se več novih prodalo kar bi bilo dobro tako za gospodarstvo kot za okolje.

  • speris 12:49 23.marec 2014.

    Vedno bolj nas jebejo, .. V ameriki so se evropski avti cenejsi, registracije cenejse, vsi z visokimi kubikazami k pijejo k svinje, kazni so manjse, ne uzamejo ti kr izpita - to samo pri nas.. Pa se place majo visje. ...prikaži več Nas pa porivajo v govno non stop..

  • Andrej Kovačič 06:28 24.marec 2014.

    tukaj mi malo matematika ne štima.... 100 gramov na prevožen kilometer, je 0,1kg/km, na sto prevoženih kilometrov 10 kil CO2? če mi 7 kil bencina ponuca recimo..... kak te

  • maresem 11:49 23.marec 2014.

    Malo morgen. Kdo bo pa kupaval nove, saj so že zdaj pretirano draga. Bomo pa stare konzerve vozili in onasnaževali okolje.

  • Razor 12:47 23.marec 2014.

    Ukinitev velikih razredov, pa ja de ja. Ka resno mislijo, da se bomo tisti, ki smo veliko na cesti vozili z 2 metrskimi piksnami z 3 valji in 5imi turbinami, da bo avto dosegel 100KM? Hvala lepa ampak jaz ostajam ...prikaži več na BMW X6 in me nihče ne spravi s tega razreda več. Bomo pa kupovali rabljene če novih ne bo več na voljo ko bodo sedajšnji odslužili svoje, registrirali pa jih bomo v tujini če se pri nas ne bo več dalo za normalni denar

  • Sandi 07:27 24.marec 2014.

    Štima, štima. Idealno mešalno razmerje bencin : zrak je 1 : 14,8. To pomeni 1 kg bencina in 14.8 kg zraka, na katerega si pozabil ;-)

  • Zdene Iskra 11:29 24.marec 2014.

    No pa naštej kako je še v ostalih 194 državah na svetu. Pa ne mislim, da je pri nas "v redu", daleč od tega, samo take primerjave so butaste ( jemlješ samo tisto kar ti paše, je zelooo neverodostojno)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.