Slovenija
11353 ogledov

Novi podatki: Znane torkove številke o okužbah

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:14 06.oktober 2021.

    "Ob 150 zasedenih intenzivnih posteljah možna uvedba pogoja PC " ...... To seveda NE DRŽI....Razen, če boste šli naklepno v kaznivo dejanje...!!

  • lovro4 10:23 06.oktober 2021.

    Že vrabčki čivkajo, da PCR test ni vreden pol pi..e mlačne vode. še najmanj, da bi pokazal na okuženega. V USA so jih ukinili ravno zato. O katerih številkah torej spet nabijate?

  • lovro4 10:27 06.oktober 2021.

    Naj dajo ljudem Ivermectin. Tako so naredili v 240 milionski indijski zvezni državi Uttar Pradesh. 4% cepljenih. Okuženih: 11. Vse povedano.Kdor pa ne verjame, naj vgugla: covid uttar pradesh. Ampak, pri nas se je treba ubadati še kar s covidom, ...prikaži več, cepivi in izmišljenimi številkami. Butale in lopovščina na kvadrat.

    • si_rob 12:10 06.oktober 2021.

      Točno tako, o tem sem tudi jaz pisal. Vendar mi imamo veleumne zdravnike, ki so na plačilnih seznamih farmacije.

    • Avatar MS
      MS 12:41 06.oktober 2021.

      lovro4, si_rob ==> Ivermektin ni primeren za zdravljenje covida-19. Zakaj? Ameriška uprava FDA ni odobrila uporabe Ivermektina za zdravljenje covida-19 . "Ivermektin ni protivirusno zdravilo, je zdravilo za živali, za preprečevanje bolezni srčne gliste in notranjih in zunanjih parazitov. Ameriška ...prikaži večka uprava (FDA) je v zadnjih mesecih prejela več poročil o hudih zapletih in hospitalizacijah po uporabi Ivermektina!

    • Ender3 14:00 06.oktober 2021.

      MS zavajaš, Ivermectin je primeren, uspešen profilaktik proti kovid okužbi. Uporablja se za ljudi in živali ! Vsi,ki se obešate na odločive FDA ta je, to zdravilo prepovedalo npr.pri filarijazi /elefantiasis/ Zakaj že? Učinkovito je in prepoceni. Zapleti pa, zakaj? ...prikaži več Ker se jim zdravila ne predpisujejo /na KgTT/teže, temveč jih ljudje zaužijejo na svojo roko v dozah preračunanih za živali. Pri nas zdravila ni mogoče dobiti,.Zakaj? Na zdr. recept pa, brez problema na Hrvaškem.

    • Avatar MS
      MS 15:00 06.oktober 2021.

      Ender3. Ivermectin je zdravilo za konje! Zaradi mene ga lahko jemljejo vsi anticepilci! Zagotovo ne bodo imeli srčnih glist in notranjih ali zunanjih parazitov, a pred covidom jih ne bo zavaroval niti pozdravil! Zakaj? Zato ker Ivermektin ni protivirusno zdravilo! ...prikaži več =>Ivermektin ni protivirusno zdravilo!!!

    • Avatar MS
      MS 15:13 06.oktober 2021.

      Tako Svetovna zdravstvena organizacija kot evropska agencija za zdravila (Ema) odsvetujeta uporabo ivermektina za zdravljenje covida. Tudi podjetje Merck (MSD), proizvajalec ivermektina, je februarja letos opozorilo, da dokazov o učinkovitosti ni, pri njihovih znanstvenikih pa je še posebno skrb vzbujalo ...prikaži večo to, da je bilo v večini raziskav premalo poudarka na varnosti. Toda nekatere države ga dovoljujejo, ponekod ga zdravniki predpisujejo mimo uveljavljenih priporočil.

    • Avatar MS
      MS 15:16 06.oktober 2021.

      Ivermektin kljub vsemu ima zelo glasno skupino zagovornikov, ki od najvišjih znanstvenih institucij zahteva priznanje in široko uporabo tega zdravila v boju proti covidu-19. Proticepilci ga imajo za čudežno rešitev! Ok, naj ga imajo! Ivermectin je zdravilo za konje!

  • rd2dmk2 10:10 06.oktober 2021.

    ma sem spet enkrat obiskal Gorje (za tiste , ki ne veste, rodni kraj ministra za zdravje ), pa se mimgrede še v lokalni trgovini ustavil.. in glej zmomka kar veliko ljudi mrez maske..ma minister doma red nared, potem pa ...prikaži več hodi pridgat po sloveniji. mene spet en lep čas ne bo več v Gorje.

  • mihatirs 10:30 06.oktober 2021.

    kje je zdaj un famozni naslov...številke veliko boljše kot preteklo sredo...ker ko je slabo, se takoj piše, ko je dobro pa kurac

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:43 06.oktober 2021.

    In dokler bodo cepljeni imeli "licenco za okuževanje" statistika ne bo bistveno boljša, ker ko bo zmanjkalo zdravih oziroma bodo ti postali prebolevniki, se bodo cepljeni okuževali med seboj še po sedmi poživitvi..

  • sam1 10:13 06.oktober 2021.

    Glej zlomka,manj poslušnih kužkov,krivulja pa dol-tu nekaj ne štima......

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:27 06.oktober 2021.

    Te številko so samo zavajanje! Nič jim ne verjamem!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 08:10 07.oktober 2021.

    verjetno je prišlo do šuma komunikacije, ker po statistiki je že 3 mio.Slovencev cepljenih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.