Slovenija
18070 ogledov

Novi podatki: Bi nas moralo skrbeti?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 10:12 28.maj 2021.

    Bi nas moglo zelo skrbeti, ker se že več kot eno leto izvaja teror nad narodom, ki ga vsi mainstream mediji podpirajo, vključno z vami žurnal. #MotorkaRevolucija

  • Kirka 10:18 28.maj 2021.

    Vse je torej spodbudno, le padec je premajhen. Mogoče bi moral biti 120%, potem bi pa računali: v bolnišnicah -700 covid bolnikov, -5000 okuženih, PCR testi -500. Grozljive številke, zaradi katerih bi bili spet zaprti, predvsem pa ne bi smeli ...prikaži več protestirati proti terorju, ki ga izvaja ta nedonošena vlada.

  • Avatar Lion007
    Lion007 10:54 28.maj 2021.

    Ljudje bodo samomore delali samo zaradi vas. 😡 😡 Katastrofalni naslovi že več kot eno leto. 😡 😡 Fuck off.

  • Ender3 11:23 28.maj 2021.

    Po pričakovanju se številke še vedno prireja ! Kako razumeti, da se v Srbiji, Hrvaški opravi dnevno mnogo več testov imajo pa podobne številke okuženih. Realno to pomeni, da imamo slabšo, prirejeno epidemiološko sliko, ki pa jo neodvisno nihče, ne ...prikaži več nadzoruje in ne analizira.

  • eminenca 15:30 28.maj 2021.

    mene teli podatki tako skrbijo, da sem se ravnokar posral v gate ... ja kaj nej pa zdej ? oprat jih bo treba ... če boste še naprej tako strašili , mi bo zmanjkal gat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.