Zdravje
18528 ogledov

Novi podatki: Dobre in slabe novice

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mesija 12:13 01.november 2020.

    Gestapovci ali tudi med prazniki ne počivate?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:33 01.november 2020.

      Očitno ti tudi ne.Zdaj po dobrem kosilu( goveja juha,govedina s krompirjem, solata frisse in štrucar po izbiri...)...,se odpravljam na Žale,da prižgem svečo Zdenki Čebašek Travnik.

  • Avatar ovca
    ovca 11:18 01.november 2020.

    Pa koga zanima se to nakladanje?

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 15:04 01.november 2020.

      Sveti Peter je poklical k sebi Orbana, Vučića in Janšo, pa jim zrecitira pridigo : "Dosti ste grešili med korona virus epidemijo. Lagali ste za število okuženih, lagali za umrle, tako da sem se odločil, da vaši narodi ne bodo ...prikaži več več obstajali. Svet bo boljši brez vas. Vrnite se v svoje države in sporočite narodu mojo odločitev v 7 dneh"... In trojica je spokala ...

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 15:05 01.november 2020.

      Prvi je stopil pred tv kamere v javni nagovor svojega naroda Orban, rekoč : "Naredil sem napako in zelo mi je žal zaradi tega. Oprostite, moji dragi Madžari. Imamo še 7 dni življenja. Bog blagoslovi Madžarsko"...

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 15:05 01.november 2020.

      Dobro uro kasneje je pred tv kamere v Srbiji stopil Vučić, rekoč svojemu narodu : "Oprostite, oprostite 1000 krat, ker vas nisem znal ubraniti pred to krizo. Čez 7 dni nas ne bo več zaradi mene. Oprostite" ...

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 15:05 01.november 2020.

      In naposled je pred tv kamere v Sloveniji stopil Janša, rekoč narodu male podalpske deželice: "Jaz in moj brat Sveti Peter sva vam omogočila še 7 dni življenja. Ne sprašujte, kako mi je to uspelo. Samo da veste - Šarec ...prikaži več lopov in Mesec fašist nam ne bi zrihtala niti 2 dni, jaz pa sem nam jih uredil 7."

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:22 01.november 2020.

      Po en - za @ovco in @DedinjeSeiko.

  • maresem 14:56 01.november 2020.

    Padli smo v komo ob tej novici. Koliko umrlih je bilo pa vse skupaj, predragi covid nakladači? Ne bo vam uspelo, pa če objavite 1000 mrtvih na dan.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 11:56 01.november 2020.

    Alenka,PUST SLUŽBO!!! PEJD SE ZDRAVIT!!! Alenka,tvoja nesposobnost preveč stane davkoplačevalce. Alenka,PEJD,PEJD U TRI...!!!

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 12:55 01.november 2020.

      Tvojo perverzno kritiko intelegence je razumti, da je košček suhe žemlje v ZOO, ki ti jo otroci porivajo v gobec premalo, ti zahtevaš razgaljeno postrežbo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:25 01.november 2020.

      @DedinjeSeiko,PUST SLUŽBO!!!!! Tvoje zavoženo življenje nima več smisla. PUST SLUŽBO,PEJD SE KASTRIRAT!!! Da tvoja zapuščina ne bi predstavljala še več zavoženih življenj... .

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 11:54 01.november 2020.

    Alenka Bratušek,pust službo!!! Pust službo!!! Preveč sramote si s svojim zagovorom naredila državljankam in državljanom Demokratične Republike Slovenije,s svojim čvekanjem v EU parlamentu za nekakšno "komisarko". Pust službo,ker si preveč s Čuferjem zadolžila davkoplačevalce v sezoni 2013/2014!!! Pust službo,ker ti ...prikaži več državljanke in državljani ne moremo spregledati čez prste,da veljaš kot daleč najbolj neumen osebek v zgodovini Slovenije,ki je vodil vlado!!! Še Pahor ni bil toliko neumen...!!!

  • Ender3 15:26 01.november 2020.

    Toliko smrti na število okuženih bi moral biti alarm za stroko, nekdo ne zna ali noče profesionalno opravlja svojega dela. Sploh pa če jim primanjkuje opreme in strokovnosti.

  • Ivo 16:22 01.november 2020.

    Skoraj vsi še hodimo na delo! Skoraj vsi se normalno vozimo z avtobusi, taxiji... Se vidi kje je bilo žarišče, mar ne župnije?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:33 01.november 2020.

      Kroejša,oziroma Slovenci iz Mačkove,ko imajo žlahte dol.Pol pa zboli,pa ga vprašajo kje si se nalezel,pa ne pove. Ma kaj sprašuješ...,ves je črn tja v tisto blentavo tintaro,piše se Glumac,Banić, Tužić...,pa glih začetek meseca septembra je bil... .Ma marš v tisto ...prikaži več tvojo Vukojebino in ne vračaj se več!!!!

    • Ivo 20:03 02.november 2020.

      Jaz sem bil tudi na morju okoli karantenskega obdobja, pa nisem zbolel, tako da ne nakladaj! Vem pa da, ko so imeli birmo pri nas, jih je pa kar nekaj zbolelo...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 07:23 03.november 2020.

      Septembra,takoj po vrnitvi iz dopustov se je začelo,tako da ali naključje,ali dopustniki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.