Zdravje /zdravje/aktualno
12629 ogledov

Novi podatki: "Epidemija se silovito širi"

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 10:27 05.januar 2022.

    Omikron zamuja, dr. PoKlukec je rekel, da bo "eksplozija" omikrona drugega januarja.

  • alexander6 10:02 05.januar 2022.

    " Epidemija se silovito širi". Ha,ha,ha! Hitro se skrijmo v bunker in pridimo ven čez tri mesce.

  • rd2dmk2 10:24 05.januar 2022.

    tale Jerala ne zna štet do tri, 60000 ljudi in en mesec pomeni da se okuži celotna populacija slovenije.. e .. in zakaj ste se pa potem cepili ? no zakaj ? saj ni treba umret.. ampak tisiti direktorji so ...prikaži večo upili hočemo da se cepite, da boste lahko na šiht hodili, sedaj pa gremo vsi v karanteno.. no da vidim prvega, ki bo šel v karanteno zaradi omikrona in bo dobil 100% bolniško.. edini ki to bodo bodo Logar, beovič, kuštrin , krek , ihan , jerala, a sem izpustil še koga od teh bučkov.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:49 05.januar 2022.

    Epidemija??? Je kje uradno zapisano , da je epidemija? Potem je ni. Obstaja pa epidemija nebuloznih izjav kvazi strokovnjakov v spregi z novinarji.

  • rd2dmk2 10:13 05.januar 2022.

    eden od naše zelo "cenjene" stroke je izjavil da če ena oseba okužena z omikronom kihne v zaprtem prostoru se vse osebe v tem prostoru sigurno okužijo . Lepo. ta strokovnjak to "VE" pa ne tuli in razlaga vsem pomembnežem ...prikaži večm v državi , da bo hudo če bomo ga žingali v lokalih ampak bi bilo bolje bit zunaj na svežem zraku. o ne , on to pozabi povedat, ko je to treba, ne pozabi pobrat nagrade, sedaj pa nam soli pamet in razlaga svoje teorije, ko je bitke že konec.

  • igorgeus 11:35 05.januar 2022.

    1.100.000 je cepljenih, 500.000 je prebolevnikov, še malo pa bo pol pol. Potem bi očitno moralo biti epidemije konec. Če cepiva delujejo. Če ne, pa gremo naprej.

  • PaPajapopi 11:14 05.januar 2022.

    BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA ! ! ! Jokam ! ! ! prodane duše ! ! !

  • milan654 11:23 05.januar 2022.

    to kar zadne cajte blablatete in strašete narod je kriva vlada jj

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:42 05.januar 2022.

    Dvakrat cepljeni prej podležejo Omikronu kot necepljeni, spodaj je diagram.. In Tisti, ki splohzaznajo okužbo z Omikronom vsaj ne obremenjujejo bolnišnic.. Pri nas je v bolnišnici le en "Omikronec", ki pa je tam zaradi drugega obolenja...Tako, da "stroka" laže in ...prikaži večn seje neosnovano paniko med ovcami....Ostali smo prihoda Omikrona veseli, ker bo prekužil in zaščitil ljudi bolje, hitreje in varneje ter z manj tveganja in posledic kot vsa cepiva in peciva skupaj ..tinyurl.com/i-okuzeni

  • Avatar zoo
    zoo 11:34 05.januar 2022.

    Kaj zdaj, a že kje sneži, pri nas 12° C

  • QSprm 13:23 05.januar 2022.

    Epidemija se hitro siri in gore trupel niti ne uspejo vec odvazat v krematorij. Bombasticni prispevek rezimskih propagandnih agencij k groteski stoletja. Od kdaj naj bi bili rezimski placanci imuni na poskuse preslepitve, sprijeno zavajanje in patolosko laganje?

  • kapibara1 10:00 06.januar 2022.

    Sposojeno: V Nemčiji je število hospitaliziranih padlo za polovico, od drugod poročajo, da so prepolovili število covid pacientov samo s tem, da so jim dejasnko dodelili prave diagnoze zakaj so hospitalizirani. Pri nas pa še vedno gonja..

    • kapibara1 10:00 06.januar 2022.

      Ali bo kdo javno spregovoril o tem, da je "z vrha" prišel ukaz v nacionalni laboratorij, da se še dvignejo PCR cikli in to že iz katastrofalnih 45? Čakamo... Dejansko produciramo številko na podlagi katerih se bo poskušalo javno mnenje ...prikaži več nagnit na stran obveznega cepljenja.

  • bobubob 15:58 05.januar 2022.

    Tu je že Flurona, torej bo CDC lahko spet priporočil PCR teste, ki doslej niso prav učinkovito ločevali med gripo in korono. Sedaj bo ta doslej prikrita lastnost PCR testa lahko javno razkrita in reklamirana. In kdor bo sedaj trdil, ...prikaži več, da je PCR lahko pozitiven tudi zaradi običajne gripe, kar naenkrat ne bo več zarotnik. Res, prava orwel živalska farma.... https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

  • Avatar MS
    MS 14:16 05.januar 2022.

    Ivermectin bo rešil vse konje ....

  • Lumpi 10:06 05.januar 2022.

    Prav zanima me, kakšno ploščo bi gonili vsi ti prepametni in agresivni anticepilci, če bi bil omikron ob svoji visoki kužnosti 30% smrten, ne po vseh teorijah preizkušeno cepivo pa bi za 70% izboljšalo možnost preživetja? In prav lahko bi ...prikaži več bilo tudi tako pa tudi nikakor ni nemogoče, da pri kakšnem naslednjem sevu ne bo. Morda bi še bolj reklamirali zdravilo proti konjskim glistam?

    • rd2dmk2 10:18 05.januar 2022.

      lumpi..bi te prosil nekaj, mi prosim razložiš potek cepljenja in potek varovanja tega cepilnega postopka. da boš razumel vprašanje... če se dons cepim prvič, kdaj se smem drugič in kdaj potem tretjič, čez kolk časa je zadnje cepljenje in kdaj ...prikaži več bo potem cepivo prijelo za omikron.. bi šlo ? verjetno bi dobil 3 odmerek, ki bi me vsaj približno varoval proti omikronu po vseh normalnih potem enkrat Maja. a misliš da bom prežival s cepljenjem ali brez njega

    • Lumpi 10:26 05.januar 2022.

      Rd2. Ta trenutek ne moreš storiti nič. Časovno se ne izide, kot ugotavljaš. Lahko pa se greš cepit in boš čez en mesec 70% zaščiten, zraven pa upaš, da kakšnega hudega seva prej ne bo.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:34 05.januar 2022.

      V resnici ima Omikron raje cepljene, tu so podatki za Kanado.. tinyurl.com/i-okuzeni

    • rd2dmk2 10:40 05.januar 2022.

      lumpi, glej, do maja ne bom zaščiten, Maja bo začelo poletje in bo spet mir, vsaj do Septembra.. potem pa jovo na novo.. cepljenje bo izgubilo moč, spet bomo dobil en sev, da bodo belohaljniki polnili žepe, mi bomo pa ...prikaži več spet jebali ježea in karantene in lockdowne in čakali v vrstah pred UE da bodo birokrati mirno spali po pisarnah mi pa brez vozniških in osebnih doma . vmes pa bom morali zamenjati dieto, ker verjetno bomo vsi brez zob, pa bomo vsi na frutkih ne samo dojenčki.

    • Lumpi 10:40 05.januar 2022.

      Ilucky. Kar teoretiziraj naprej. Morda se ti bo izšlo, ali pa ne. Jaz vseeno raje verjamem stroki. So preštudirali kaj resnejšega, kot članke FB ekspertov.

    • Lumpi 10:44 05.januar 2022.

      Rd2. Saj te ne prepričujem. Imej svoje mnenje, jaz pa bom obdržal svojega. Samo radoveden sem, kakšni bi bili komentarji, če bi šlo za kakšen hujši sev.

    • Avatar pantani
      pantani 10:44 05.januar 2022.

      To bo trajalo toliko časa,kolikor jim bomo pustili, seveda noben ne bi dvignil riti iz kavča in šel protestirat. Malo poglejte kaj zunaj dogaja,predvsem na Nizozemskem kjer je že skoraj vojno stanje!!!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:46 05.januar 2022.

      Lumpi, ti si že povsem "pregorel"...Preberi kaj si zgoraj nakracal in boš videl, da ti teoretiziraš, jaz pa sem ti dal podatke kako to poteka v praksi...In danes se mi ne ljubi oglašati na vsako tvojo neumnost, torej lep pozdrav ...prikaži več v deželo panike in enoumja..

    • rd2dmk2 10:49 05.januar 2022.

      lumpi se spomniš naših politikov, ki so jih ujeli pri preplonkanih diplomah ? a misliš da so naši politiki tolk pametni da so se sami spomnili da se diplome plonkajo ? a ne, to so se naučili od tujcev. in ...prikaži več če se zna ponaredil olivno olje iz repičnega, se da ponaredit še kaj. in strokovnjaki ki jim verjamte sedaj lahko imajo čist enake diplome, kot naši žal ujeti plonkarji. in tako kot se ponareja meso ali olje za mastne denarje se tudi razprave znanstvenikov in strokovnjakov. vse za $ in €..

    • Lumpi 10:54 05.januar 2022.

      Rd2. Pa ja! Svet je poln zarot, zraven so pa še barabe, ki so po tvojem v večini. Grdo življenje živiš.

    • suineg7878 11:13 05.januar 2022.

      Zal te mi je Lumpi, da si podlegel propagandi. Zal mi je vsakega, ki je sel po iglu pa cetudi zaradi dopusta na Hrvaskem. Vse dobro!

    • popokatopetl 11:30 05.januar 2022.

      Lumpi, če bi bil omikron ob svoji visoki kužnosti res 30% smrten, bi to zdajle gotovo že vedeli in bi imeli zdajle čisto drugačno paniko. Ampak catch je da ni! Že prejšnja korona dejansko ni imela grozne smrtnosti in je ...prikaži več v veliki večini pobrala tiste ki bi sicer šli v prihodnjih treh letih, ampak v valu izpade hudo. Za omikron ocenjujejo da bo še vsaj 3x manjša. Se skoraj splača prebolet, da boš imel boljše šanse če pride nevarnejši mutant. Če se že nočeš cepit.

    • igorgeus 11:36 05.januar 2022.

      Če bi šlo za hudo bolezen, bi se cepili. Ker ne, pa je ta debata brezvezna.

    • Avatar _lolekbolek
      _lolekbolek 12:49 05.januar 2022.

      Lumpi, kaj bi bilo, če bi bilo, ko bi bilo, pa ni.

    • Lumpi 12:51 05.januar 2022.

      Igor, pošten odgovor. Vsi po malem kockamo, tisti, ki se cepijo in tisti, ki se ne. Ne razumem, zakaj toliko stresanja žolča na tiste, ki se cepijo, v nasprotni smeri pa ne?

    • Avatar _lolekbolek
      _lolekbolek 13:04 05.januar 2022.

      Lumpi, zato ker se necepljene demonzira in krivi za okužbe, ter sili v cepljenje z omejevanjem. Pa vsi vidimo, da okužbe širijo lahko eni in drugi, zbolijo lahko eni in drugi. Diskriminacija in prisiljevanje.

    • DasAuto 13:33 05.januar 2022.

      Majhna smrtnost virusa, cepivo preverjeno ne popolnoma učinkuje in kljub vsemu teror in omejevanje necepljenih... To je totalno napačno in s tem se nikakor ne morem strinjat. Sem prebolel, nisem cepljen, spoštujem mnenje on odločitev cepljenih, ampak ne me posiljevat ...prikaži več s tem. Sem bil v tesnem stiku z okuženimi, vendar zaradi prebolevnosti se nisem okužil. zakaj bi se potemtakem moral cepit? Vsak naj naredi po svoji vesti in drugih naj ne posiljuje s svojo odločitvijo. Lp

    • Ender3 13:44 05.januar 2022.

      Lumpi, trenutna cepiva so, kot znanstvenO pripravljen placebo. Če verjaš vanj tudi učinkuje, na psiho 😌. Bolniku z drisko predpišeš Apaurin in počakaš na učinek. Driska ne bo minila, se bo pa bolnik manj obremenjeval s tem. Če pa bo ...prikaži več vzel probiotik /dober je tudi konjski/ bo tudi driska minila. Poanta je, če redno odvajaš, se dobro prehranjuješ imaš, garant dober imunski sistem. Ukožba pa je, samo test, če to v praksi deluje.

    • rd2dmk2 14:54 05.januar 2022.

      Lumpi svet ni poln zarot ,ampak je poln goljufov... olivno olje ni olivno olje, goveje meso ni goveje meso, med ni med ampak stopljen sladkor, vino ni iz grozdja ampak iz laboratorija, coca-cola ni za pit, je pa za čistiti ...prikaži več in rjo odstranjevat, otrok ne rabi lizike, daj mu otroško igračko, ki je pobarvana z svinčevo barvo, in svinec je sladek. dojenček ne vidi barv, pa mora frutek imet umetno barvo, da je mamica in ati zadovoljen. kaj hočeš še...ni zarot, ne so samo grabežlive barabe.

    • bobubob 16:03 05.januar 2022.

      Agresijo izvajajo cepilci. Povprečen 'anticepilec' nikomur ne prepoveduje zastrupitve s tem pripravkom - cepilci pa doživljajo orgazmične izbruhe vsakič, ko se vlada nagne na stran obveznega zastrupljanja prebivalstva oz. cepljenja, kot se to po novem imenuje. Mimogrede, koliko pristašev t.i. ...prikaži več. cepljenja sploh pozna razliko med npr. cepljenjem proti ošpicam in 'cepljenjem ' ZA kovid?

    • igorgeus 17:52 07.januar 2022.

      Lumpi, stekam, samo vprasanje je ali je riziko dovolj velik oziroma ali je od cepiva dovolj velika korist, da zapovemo obvezno cepljenje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.