Zdravje
2325 ogledov

Novi podatki, kljub vikendu hitra rast okuženih

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lovro4 18:23 01.avgust 2021.

    Glede na to, da so v bolnicah od 5 covid bolnikov kar 4 cepljeni, potem bi tale Olaj moral tožiti cepljene. Sploh, ko bodo še začeli umirati, čez par mesecev.

  • milan243 11:54 01.avgust 2021.

    Kar se dogaja zaradi turizma v Evropi je okuženih 10krat premalo . Jesen bo temnordeča in zdravstvo bo kasiralo

  • lovro4 18:21 01.avgust 2021.

    Najprej je treba imeti vakcino, potem imaš šele lahko antivaxerje. Vakcine ni. Torej...

  • Avatar Leon
    Leon 08:46 02.avgust 2021.

    V petek so po podatkih COVID-19 sledilnika........hahahaha😁

  • rd2dmk2 22:05 01.avgust 2021.

    še nekaj sem pozabil .. a kdo tukaj pove, kolk izmed vseh teh številk prispevajo turisti ? pa še za Janšo, ki je tolk zaskrbljen za stroški testiranja, ma naj gre mal v vrsto za brezplačno testiranje te dni, bo ...prikaži več srečal cel kup svojih znancev iz madžarske, poljske, slovaške,... pa naj jih malo poprosi za kakšne prispevke, ko že koristijo brezplačne dopustniške usluge in jemljejo domačinom čas in denar.

  • rd2dmk2 21:16 01.avgust 2021.

    torej kot kaže še en primer "dobre" prakse cepljenja. Obrtni in gospodarski zbornici ni do zdravja zaposlenih, edino vodile je profit. namreč cepljenim se ni treba testirat in tako se ne zve do bridkega konca ali je delavec okužen in ...prikaži večin bi tako moral v karenteno, katero bi lahko moral plačevat delodajalec. če se pa ravno prikaže simptom v obliki vročine, pa kapitalist pošlje delavca po Lekandol in marš naprej na tlako in trosit virus po državi. Ko bo pa lockdown, pa .. fehtat voucher-je.

  • Avatar MS
    MS 14:10 01.avgust 2021.

    Podjetniku Dušanu Olaju je prekipelo in napovedal je sankcije za nasprotnike cepljenja, ki bi s svojim zavračanjem cepiva okužili katerega od njegovih zaposlenih.

    • bi_ba 15:14 01.avgust 2021.

      Kako pa lahko necepljeni okužijo njegove zaposlene? Ali niso cepljeni zaščiteni kot kočevski medvedi? Zakaj ne pojasni tega, če že trdi?

    • Ender3 15:37 01.avgust 2021.

      Dušan Olaj si dela slabo reklamo ! Je**š takšnega podjetnika, ki vidi samo svoje koristi in položaj !

    • rd2dmk2 15:47 01.avgust 2021.

      jest si bom tole od g. Olaja dobro zabeležil. in naj si zapomni, da če bo g. Olaj koga okužil, ( ker se recimo ni testiral vsakih 48 ur, kot se mora necepljeni ), bom potem jest zahteval sankcije proti ...prikaži veči njemu. in še enkrat bom povedal, če se vsakih par dni testiraš in si negativen , si najmanj nevaren. ko si cepljen, pa juhu. samo še škatlico Lekadola naj g Olaj nabavi za svoje cepljene zaposlene, pa marš na delo, da okužijo celo SLO.

    • Avatar MS
      MS 17:43 01.avgust 2021.

      bi-ba kljub cepljenju določeni % ljudi ne ustvari imunitete (cca 10%) zato ima g. Olaj pravico zahtevati odškodnino za škodo ki jo je z okužbo povzročil kak antivaxer!

    • rd2dmk2 09:16 02.avgust 2021.

      ms- sam si ugotovil, 10 % cepljenih ne razvije imunitete. kaj bo pa s temi naredil g. Olaj, jih nagradil , ker so se lepo zakamuflirali in veselo bolehali po njegovi firmi in med njegovi strankami. raje naj ta tip ...prikaži več nabavi teste in lepo preverja svoje zaposlene in pa predvsem sebe. in naj spoštuje bolezni in bolane ljudi pošlje domov da se pozdravijo , ne pa da bolani delajo.

    • Avatar MS
      MS 09:55 02.avgust 2021.

      rd2dmk2, teh 10% cepljenih ki ne razvijejo imunitete je objektivna težava na katero pač CEPLJENI nimajo vpliva! Naredili so vse da bi zaščitili sebe in druge, in zato o kakršnokoli njihovi krivdi ne moremo govoriti, še manj pa jih kaznovati! ...prikaži več Drugi problem so ANTIVAXERJI ki se zavestno ne cepijo in brezčutno do drugih širijo okužbe! O teh govori g. Olaj in prekleto prav ima!

    • rd2dmk2 14:04 02.avgust 2021.

      ms, zdej pa prosim preberi vse do konca in ne samo terat svojo lajno . cepljeni so se pač cepili. v redu, ali pa s tem naredije vse. NIKAKOR. to je tako kot bi dejal da kadilec, kadi preko filtra, ...prikaži več, vsi ostali okoli njega pa , če vdihavajo cigaretni dim so pa sami krivi. in oprosti, zame cepljeni so lenuhi, ki s tem dejanjem mislijo da so storili vse. ja tako kot tisti, ki vrže smeti v kanto, pa ga ne briga, kolk smeti naredi. in kot sem dejal vsaj preberi, kar sem napisal,

    • Avatar MS
      MS 15:49 02.avgust 2021.

      rd2dmk2 "ms, zdej pa prosim preberi vse do konca in ne samo terat svojo lajno . cepljeni so se pač cepili. v redu, ali pa s tem naredije vse." RE: ==> Da rd2mk2 ceplejni so naredili prav vse kar je ...prikaži več v tem trenutku bilo mogoče za ustavitev epidemije! Zaščitili so sebe in druge v vsaj 90%! Antivaxerji pa niso naredili prav nič glede obvladovanja epidemije in neodgovorno širijo okužbe! Tako preprosto je to! Olaj je prvi, in zagotovo mu bodo sledili!

    • rd2dmk2 21:03 02.avgust 2021.

      bravo ms, ker si se cepil si odšel v indijo in nazaj prinesel virusa za malo morje. jest ki se nisem cepil, pa sem šel na sprehod po bližnjem gozdu in sem prinesel 2 kg gob. tolk o tem. jest ...prikaži več če hočem it na čist navadno pico moram preverit al sem zdrav, tebi ni treba in ker si kužen lahko vso gostilno okužiš,delavce in goste, ker tam ne nosiš maske medtem ko se bašeš s pico. in zelo upam da povabiš g Olaja, pa da oba se nafutrata. za kam bi bila potem oba, si sam zamisli

    • Avatar MS
      MS 09:52 03.avgust 2021.

      rd2dmk2, sam si se ujel v logično past! Vse težave ki jih naštevaš so posledice ravnanja vas antivaxerjev! Res je, cepil sem se in se zavaroval pred posledicami okužbe s corona virusom. Antivaxerji se niste! Lahko se svobodno gibam! Antivakserji ...prikaži več se ne morete! Da bi jaz koga okužil je verjetnost 90% manjša od verjetnosti da boste vi antivaxerji koga okužili! Ob vsem naštetim pa že dejstvo da sem se cepil govori o moji odgovornosti, ki jo vi antivaxerji nimate! Obvezno cepljenje? DA!

    • rd2dmk2 10:14 03.avgust 2021.

      MS preberi svoje pisanje- necepljeni se ne moremo svobodno gibati. torej smo sami s sabo. in koga potem okužimo, štiri stene ? mal pomisli, jest če dnevno srečam 3 ljudi ali pa ti ki jih 30. kdo ima večjo možnost ...prikaži večst koga okužit ? in za povrh mi povej, kdaj si se ti nazadnje testiral ? ti ki si cepljen imaš še to ne"srečo" , ki jo tako radi poudarjate da imate bolj blago obliko bolezni. a sploh veš da si bolan in kužen ? pa se greš testirat ? ne, ker si CEPLJEN. ti si težava, ne pa jest.

    • rd2dmk2 10:19 03.avgust 2021.

      aja pa še tole. prosim da obesiš plakat nase- sem cepljen- da če slučajno naletim nate, da se lahko ne na 2 metra te ognem, ampak na 5m. ker zihr je zihr.

    • Avatar MS
      MS 12:36 03.avgust 2021.

      "MS preberi svoje pisanje- necepljeni se ne moremo svobodno gibati. torej smo sami s sabo." pravi rd2dmk2 ===> RE: Ojoj rd, ne nakladaj! Če bi vi upoštevali ukrepe in se nebi nekontrolirano družili nebi maturanti antivaxerji prinesli iz exkurzij čez ...prikaži več 450 okuženih, da o Zrčah niti ne govorimo! In še: Ogni me se v velikem loku, kajti v moji bližini težko prenašam arogantne, neuke vernike v razne teorije zarot, ki razširjajo neumnosti o globalni zaroti zoper ljudsvo hi naj bi ga s cepivi morili!

    • rd2dmk2 20:56 03.avgust 2021.

      uf kako sem se ustaršil. in kaj mi boš naredil ? me okužil s kovidom ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.